Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy szobás lakásban lakunk...

Egy szobás lakásban lakunk 4-en. Szeretnék felnőni minnél hamarabb és munkába kezdeni és egy jobb helyre költözni, egy jobb helyet biztosítani a családnak sikerülhet?

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem.
2018. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem a növekedést nem tudjátok felgyorsítani.
2018. febr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak rajtad múlik.

"Amit az elme el tud képzelni, s hinni tud benne,azt meg is tudja valósítani." /Napoleon Hill/

Az első és legfontosabb dolog, amit tehetsz, hogy tanulsz. Kitanulsz egy jó szakmát, mert tanulás nélkül csak segédmunkás lehetsz, akit éhbérért dolgoztatnak. Kevéske pénzből,csak tengetheted az életed, nem tudsz segíteni másokon. Ne siettetsd az időt,képezd magad, hogy kiváló legyél!

2018. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Tanulni, tanulni, tanulni. (Nyelveket is szorgosan!)

Jó munkahely és akkor a vágyaidnak a határa csak a csillagos ég.

2018. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jav.: vágyaid megvalósításának a határa

(4-es voltam)

2018. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Bármi sikerülhet, csak a elhatározáson és kitartáson múlik. Nem tudom, hány éves vagy, gondolom középiskolás. Amit már most is megtehetsz, hogy tanulsz, tanulsz és tanulsz (föleg nyelveket, illetve azokat a tárgyakat, amik potenciálisan a továbbtanuláshoz szükségesek). Középsuli után vagy egyetem vagy szakma, attól függ, mi áll hozzád közelebb mint leendö munka. Miután végeztél és elhelyezkedtél az elsö pár évben mindent bele kell adni és bizonyítani a munkaelyen, folyamatosan fejlödni lépni elöre.

Saját példa: én is egy kis lakótelepi lakásból indultam (oké nem 4-en voltunk egy szobában, hanem nekem volt külön, szüleim a nappaliban aludtak), amit utáltam, mindig is nagyobb térre, kertre vágytam. Sok tanulás és kitartás révén értem el, hogy 27 évesen a férjemmel megvehettük a saját 150 nm-es kertes otthonunkat. Hosszú és nem könnyü út vezetett oda, de nagyon jó érzés volt, hogy mindezt mi értük el.

2018. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
Felnőni nem tudsz ugye gyorsabban, de lehet jobb munkád. Egyetemig meg se állj. Azért lehet más is de nézd meg a keresletet is a szakmára és az is jó ha a végzettséget hasonló területen is jól fogadják a munkáltatók. Legyél jártas, jól informált ezekben a dolgokban.
2018. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem feltétlen szükséges a továbbtanulás. gondolkodj, találj ki valami jót. ismerkedj meg sikeres emberekkel. ha tovább tanulsz akkor 24 évesig lófasz pénzed nem lesz. utána meg havonta keresel kb 250-et nettóba ami szintén kevés.
2018. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!