Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Laminált parketta lesz a...

Laminált parketta lesz a konyhában is. Tudtok tippet adni mivel kezeljük le a víz zárás érdekében? Értem ezalatt a szemmel nem látható apró rések kitöltését, mert a felület ugye vízálló de a belseje az nem.

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kèrj hozzá az üzletben vízzárót. Azzal kell összerakni ès vízzáró lesz. De csőtörèsnèl a falnál hagyott rèsnèl be fog folyni.

Inkább vinil padlót rakj le, parketta mintásat. Az oda való. Van ragasztható ès klikkes. [link]

2018. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem praktikus , iszonyat gyorsan kopik az állandó járkálástól zsírtól és mindig kap vizet párát , a felmosása macerás . Kő szebb és tartósabb .
2018. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 TappancsMancs ***** válasza:

Ez is pénztárca kérdése, vannak nagyon magas kopásállóságúak amiknek az anyagában valami korund por van és ez a felszíne, szóval van ami bírja rendesen csak hát drága. Ha ilyen van ragasztva és a szélek mentén szilikonozva az rendesen felmosható. Itt egy videó de a szilikon lehúzást nem így kézzel csináljuk, amúgy okés.

[link]

2018. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kő szebb és tartósabb .


egy 12 mm-es parketta sztem 5-10 évig bírja, mellesleg meg kinek a pap, kinek a paplan, nekem jobban tetszik a fa :)

2018. márc. 18. 19:20
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

A parketta tökéletes választás, hiszen a mai nők úgysem főzésre használják a konyhát.

Pizza rendeléshez meg tök mindegy, hogy miből van a padló.

2018. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Akkor rakass inkább parkettát. A laminált padló nem fából van.
2018. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Laminált padlónál édesmindegy milyen vastag. A kopásállóságát a legfelső bevonat réteg határozza meg.

Konyhába nem jó a laminált. Nem bírja a nedvességet.

Vinil padló való konyhába ha fa padló utánzatot szeretnél.

2018. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekem laminált van a konyhában 8 éve. Itt-ott már sérült, pl attól ha elejteni egy edényt, vagy van olyan hely ahol a két léc között felhajlott.

Azt meg nem értem miért mondjátok ennyire a vizet, nem fürdőszobáról van szó... vagy ti mit csináltok a konyhában?

Nekem még a mosógép is ott van. Semmi víz nem éri a padlót.

Jó felmosó kell hozzá

2018. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
* de az egyszer 5-8 ezres tétel.
2018. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs kezelve.
2018. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!