Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van tapasztalatotok TED (BED...

Van tapasztalatotok TED (BED GREEN LINE MEMORY) matraccal?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen rétegekből épül fel? A hideghab milyen sűrűségű? A memori réteg milyen vastag és milyen a sűrűsége? -Ettől függ a tartóssága is. Milyen légcsatornák vannak, mert a memori elég meleg.

És még ezek figyelembevételével sem tudod próba nélkül eldönteni, hogy jó lesz e neked vagy sem, mennyire kemény/puha a valóságban?

Olcsóbb matracok sűrűsége kisebb, így kevésbé tartósak is.

2018. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ted Green Linespring Memory matrac: [link]


Ted Nice matrac: [link]

2018. ápr. 4. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen célból akarod venni, ideiglenesen vagy hosszú használatra szánod.

1. Ilyen árkategóriában a táskarugós nem a legjobb. A rugó feletti rétegek biztosítják a kényelmet, erről semmit sem írnak, mint arról sem, hogy a memori réteg milyen vastag. Ez utóbbi biztos, hogy nem vastag, ennyi pénzér, így inkább csak jó érzetet ad, mintsem fontos része lenne a matracnak. és erről sincs írva, hogy milyen sűrűségű.

2. Semmi értelmes adat, egy zsákbamacska. Az antibakteriális kezelés, meg valamilyen vegyszeres átitatás talán, de pontosabbat nem írnak.

Ilyen adatok mellett én nem ajánlom, pláne kipróbálás nélkül, mert a keménységét sem tudni.

2018. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa volt, hogy kb felaron kapnam, mint a nagy atlag matracait..ezert is gondoltam, hogy megkerdezem itt az embereket. Koszonom a segitseged es a velemenyed!
2018. ápr. 4. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mindig szabad az árat nézni, a Metro és a Praktiker speciális áron tudja árulni ezt a matrac típust, de ettől még jó matracok, nézd csak:


[link]


Egy másik matracon nagyon jól látszik a két üzlet közötti árkülönbözet:

[link]

[link]


Tök ugyanazt a matracot a praktiker képes 40%-kal olcsóbban adni, akkor gondold el mennyiért adná a matracvasarlas.hu a green line matracot ha forgalmazhatná.

2018. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!