Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel dobjam fel a lakást?

Mivel dobjam fel a lakást?

Figyelt kérdés

Egy 40 négyzetméteres lakásba költözöm, amit egy idős hölgy ad ki. Nagyon szép tiszta a hely, és újra is lett festve, viszont a bútorok, mindegyik, nagyon retro és őskövület, szeretnék kérni tanácsot, hogy pár ezer forintból, hogyan dobhatnám fel, hogy hangulatos legyen és ne legyen annyira retro érzésem, hogy kellemes legyen oda haza menni. Virágaim vannak, orchideám, de gondoltam még veszek majd valami zöldet is.

Képet tudok küldeni, úgy talán könnyebb segíteni, hogy mit vegyek bele.



2018. ápr. 24. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neked tetsző szőnyeget, díszpárnákat, fényáteresztő függönyt, sötétítő függönyt, tárolókosarakat, illatgyertyákat.
2018. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hol tudnék ilyeneket olcsón beszerezni? Van a szobában egyébként szőnyeg, de az is hulla régi. Sajnos nem nagyon tudom, hogy mi illene oda, nem nagyon értek az ilyenhez, hiába vagyok lány..
2018. ápr. 25. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Jysk áruház egész jó, ha van a közeledben. Először nézz körül a honlapjukon, hátha van ami megtetszik, és árban is megfelelő.
2018. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, van, köszi, már nézelődtem ott, vannak jó dolgok.


Lesznek olyan székek az albérletben amelyek különbözően néznek ki és retrok természetesen, arra ha terítek egységes plédet jó lehet?

2018. ápr. 26. 12:56
 5/6 anonim válasza:
Az IKEA-t is tudom ajánlani de Ebay-en is nagyon aranyos dolgokat árulnak de ha nem akarsz annyi időt várni míg megérkeznek akkor Wish-en is találsz magadnak.
2018. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kezelődj a Pinterest-en. Én beírtam hogy "retro home" és tök hangulatos dolgok jöttek ki.

Én jobban is szeretem a kissé kaotikus lakberendezést ahol sok különböző stílusú tárgy harmonizál egymással. Mondjuk én magam megteremteni nem igazán tudnám max ha így másolnék egy képet

2018. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!