Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a jó abban, ha retyó a...

Mi a jó abban, ha retyó a fürdőben van?

Figyelt kérdés

Előny: -1 ajtó, -3 méter fal.

Hátrány: lehet büdösben fürödni, mosni, borotválkozni;

lehet kakát visszatartani, amíg a másik mosakodik,

lehet idegenek látogatásakor logisztikázni, hogy nem kívánt találkozások ne jöjjenek létre;


2018. máj. 11. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, ami abban jó, hogy csak 1 fürdőszoba van, nem 3.:)

Persze, hogy jobb a triplakomfort, de ha csak 30 nm-es lakást tudsz/akarsz venni/fenntartani, akkor helytakarékos megoldások vannak benne.

2018. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, hogy vagy vele, életemben nem fürödtem még büdösben. Van egy ablaknak nevezett dolog, amit ki szoktam nyitni, csatt, fél perc és sehol semmi. Fürdés után megborotválkozok, képzeld a szag nem jön ám vissza még ekkor sem.. nem tudom nektek milyen "retyótok" van. Igaz nálunk anyum szokott mosni, de ő is kinyitja az ablakot, és képzeld, kimegy az a fránya szarszag. Azért érdekes lenne, ha egy idegen bejönne hozzám amikor ülök a wc-n. Tieteken nincs ajtó?
2018. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk én fürdés előtt szoktam pisilni, és praktikus, ha ezért nem kell újra felöltözni, és úgy átmenni a wcből a fürdőbe. Nálunk van egy wc külön, egy meg a fürdőben.
2018. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1-es

Szinte semmi helyet nem spórol meg, mert a WC-nek és körülötte egy kis helynek így is úgy is kell hely, csak éppen így nincs leválasztva.

2-es

Fél perc alatt nem fog minden szag kimenni. De még ez alatt is végig kell lebegnie elegánsan a fürdőn és ha valaki egyből be akart már jönni, akkor annak jut a jóból mindenképp. Na és arról sem vagyok meggyőződve, hogy kakkantás után mindenki ablaknyitogatással folytat, főleg télen.

3-as

Én is, viszont csak 1 pisilés után. A napi másik 6 után (és 1 tojás után) nem megyek fürödni, úgyhogy inkább a 6+1 alkalomhoz alkalmazkodom.


Nem kaptam továbbá megnyugtató - sőt semmilyen - választ arra, hogy mi van sztereó használatkor, pláne, ha az egyik fél idegen.

2018. máj. 11. 20:12
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon hulyenek tunsz, inkabb nem is pazarlok rad tobb szot.
2018. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Majd megtudod,ha hirtelen lesz rá szűkség .
2018. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Végül is kit akarsz meggyőzni? Szerintem már eldöntötted, hogy ez így nem jó, írhat bárki bármit. Majd ha veszel, vagy építessz egy házat, akkor külön rakod. Ennyi.
2018. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Idegen helyen engem nagyon zavar, ha WC-re megyek és utána keresni kell még a kézmosási lehetőséget :D szóval ha egyszer építkezek (csodák léteznek), akkor úgy raknám, hogy WC + mosdókagyló, zuhanyzó + kád + mosdókagyló.


Egyébként egy felvetődött kérdés: miért nincs ablak legtöbbször a WC-knél? Ott még szellőztetni sem lehet, a baktériumok kis légtérbe beszorulnak.

2018. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

"lehet büdösben fürödni, mosni, "


Én géppel mosok, és az a konyhában van.


3 fős a család, és nem férne el a külön vécé. Kicsi a fürdő, gyorsan kiszellőzik. Mi 3-an élünk olyan szimbiózisban, hogy egyrészt tudunk alkalmazkodni, másrészt bemegyünk egymáshoz, nem gond.

Vendégsereg kb évente 2x van, tehát az elég kevés alkalom ahhoz, hogy fontos legyen a külön vécé.

2018. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 TappancsMancs ***** válasza:
84%
Ez egy régi szokás volt és van ahol még így van kiépítve. Ha van lehetőség akkor nyilván jobb ha minden külön van. A wc kis mosdóval, fürdő, mosóhelyiség, gardrób szoba, tároló, műhely, stb.
2018. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!