Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az alábbi zsákrugós, kontinent...

Az alábbi zsákrugós, kontinentális ágyak milyenek lehetnek, nem horpadnak be, nyikorognak?

Figyelt kérdés

A mostani ágyam kihúzhatós sarokágy, a kihúzhatós része igénybe van véve, valószínűleg valami fa szerkezetből lehet, nyikorog nagyon, meg már több helyen be is horpadt, ezt mindenképp szeretném elkerülni a következő ágy vásárlásakor.

Találtam két szimpatikus, kontinentális ágyat, viszont mivel nem ismerem és nem matracos, attól félek, hogy fenn áll a veszély, hogy ez is behorpad, esetleg a rugó miatt nyikorogni fog. Akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, tudna véleményt írni? Jó választás lehet ezen ágyak egyike? Linekem őket:


[link]


[link]



#ágy #matrac #zsákrugós matrac #zsákrugó #kontinentális ágy #zsákrugós ágy
2018. jún. 13. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A mostani ágyad azèrt nyikorog, mert a fa váz csapjai illesztèsei már lazultsk, engedett a ragasztás a sok èv ès használatból adódóan.

Egy új ágy akkor nyikorog ha valahol feszül, nem pontosan van összerakva ès általában a teljesen fa ágyaknál fordul elő, hogy mèg alakul az új helyèn.

Amit kinèztèl az nem ilyen, így nem igazán van esèly a nyikorgásra.

Az újonnan elkèszített rugós matrac sem horpad be. Majd èvek alatt kopik öregszik a fedő szivacs ès engednek a rugó kötèsei.

Èn mindenkèppen kipróbálnám az ágyat a kemènysèg miatt, mert komfort miatt nem cserèlik ès arra nincs gari sem.

2018. jún. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és informatív választ!

Személyes kipróbálásra sajnos nincs lehetőség, mivel online értékesítenek csak, most kaptam a választ.

2018. jún. 15. 01:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próba nélkül nem érdemes matracot vásárolni.
2018. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!