Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet venni valahol olyan...

Lehet venni valahol olyan dolgot, amivel mécses vagy gyertya lángja felett lehet vizet forralni, teát főzni, ételt melegíteni, vagy legalább melegen tartani?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Nem.


Nem tudom egy darab gyertyával mennyi időben telne több 100 fokot elérni :D

2018. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Melegentartót lehet:

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek tök jók, #2-es! Ha találsz még bármi ilyet, nyugodtan kiírhatod, nyomok rá zöld kezet.
2018. júl. 16. 22:38
 4/4 anonim válasza:
Én 3 db viragcserepet vettem. Egy kicsit, egy kozepeset és egy nagyot. Ezt egy csavarral egymásba rakva rögzítettem. Ezt 2 db teglara raktam. Hogy ne legyen tűz, alá 3 sor padlólapot raktam. A virágcserép alá rakok egy tányért amin 10 db mécses van. Ezek égnek. Kb. 1 óra mire eléri az üzemi hőmérsékletet. Kb. 1.5 kw teljesítményt ad le. Én ezzel fűtök. Plusz gondoskodtam a szénmonoxid kivezetéséről furtam a falon egy lyukat és beraktam egy radiátor Csőt. Ez elvezeti a szmogot. És persze vettem szénmonoxid riasztót. Eddig nem szólalt meg.
2019. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!