Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Pest és Fejér megyében olcsó...

Pest és Fejér megyében olcsó (bb) bútorboltot ismertek?

Figyelt kérdés

Átköltözés előtt állunk, viszont nem szeretnénk drága bútorokba fektetni mint IKEÀ-s vagy KIKÁ-s bútorok.

Főleg ágy és kanapé iránt érdeklődünk.



2018. júl. 21. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom neked ezek hol drágák, szerintem Ikeánál olcsóbbat leginkább csak használtan találsz.
2018. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jajj, de szeretem az ilyen információra valaszt adó, információban gazdag válaszokat. :DD
2018. júl. 21. 15:34
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem rokonom/barátom/ismerősöm az 1-es válaszló, de igaza van. Az IKEA és a KIKA a legolcsóbbak, azoknál olcsóbbat nem találsz sehol az országban, legyen az bármilyen megye.

Valóban marad a használt, abban is ki lehet fogni olcsón százezres cuccokat.

Csak annyiban kell vigyázni, hogy inkább ne Budapesten, vagy nagyvárosban vegyed, mert lehet, hogy poloskás.

Vagy marad az IKEA és a KIKA.

2018. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
A KIKA nem a legolcsóbb...
2018. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

#4

Akkor nosza!

Máris írhatod, hiszen a kérdés is erről szól, ha tudsz olcsóbbat, névvel és címmel!

2018. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Szerintem is IKEA!! Bár használtan vettem, egy IKEA kanapét, teljesen jó állapotban..Klippan-t Érdemes körülnézni...
2018. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fizetnek neked ezért?
2018. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt: #5
2018. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ezen én is gondolkodtam xD

Egyébként vannak ikeanal olcsóbb bútorboltok, fehérváriakat végigjártam, csak nem szállítanak olyan messzire sajnos. Egyébként igen, ikeanak, kikanak van néhány tényleg olcsó, vevő csalogató dolga, de amj nekünk kell, sajnos nincs. De irodai szék például onnan lesz meg dìsznöveny vagy étkészlet.

2018. júl. 22. 19:30
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

#7

....és még mindig nem írtál semmi konkrétumot, csak trollkodsz.

Ugyanis én is kíváncsian várom a listát.

És csak hogy tudd:

Én utálom mindkét céget, mert utálok barkácsolni és nem szeretem az "egyenbútorokat" az "egyenlakásokban"

2018. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!