Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Pest és Fejér megyében olcsó...

Pest és Fejér megyében olcsó (bb) bútorboltot ismertek?

Figyelt kérdés

Átköltözés előtt állunk, viszont nem szeretnénk drága bútorokba fektetni mint IKEÀ-s vagy KIKÁ-s bútorok.

Főleg ágy és kanapé iránt érdeklődünk.



2018. júl. 21. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem legolcsóbb, ha csinál az ember magának. (Persze ha van barkácshajlam az illetőben, meg szerszámok, gépek hozzá).


Bútorlapot pl. lapszabva lehet kapni, ebből egy ágykeret teljesen jól megcsinálható.


Szivacsot meg lehet kapni külön is. Utána már csak a kárpitozás van hátra.

Fele annyiból megvan, mint ikeából, ráadásul ha jól van megcsinálva, tovább is tart.


Bár az igazi ágyakat tiszta fából jó elkészíteni. Igaz sok munka van vele, mert nehezebb a feldolgozása, mint összecsavarozni a bútorlapokat, kell csiszolni, pácolni, lakkozni, ami azért nagyobb kézügyességet, szakértelmet igényel, mint mondjuk bútorlapnál az élfóliázás.


De ha szakszerűen valaki egy ilyen fa ágyat megcsinál magának, szerintem még 50-60 évig is jó lesz. Legfeljebb néha kárpitot kell csak javítani vagy cserélni, ill. a szivacsot.

Vagy ha valaki rugósra csinálja, akkor azt.

2018. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem az IKEA-t, vannak olcsó kategóriás bútoraik és vannak piszok drágák is. Plusz ha messzire kell szállítaniuk az is sokba kerül. Mi több butort (szekrényt és ágyat) a butor1.hu-ról rendeltünk, ők ingyenesen szállítanak ki mindent. Van ami persze itt is drága. Kanapét mebg a közeli bútor boltban vettünk (Dunaújvárosban) mert jóval olcsóbb volt mint az ikeas. De még egyszer mndom van ami ott olcsó, pl. Cipős szekrényt ott vettünk, de a hasonló kanapék mint amit vetünk 250+-sak voltak.
2018. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem aktuális, de egyetértek: a KIKA középáras, az IKEA viszont nagyon drága!

Dinnyési Tópart Bútorház - Dinnyés, Petőfi u. 20-22. A legolcsóbb bútorbolt, amit ismerek! Raktáron is vannak bútoraik, de rendelésre egyedi bútorokat is csinálnak, erős minőségi anyagokból, és az áraik minden esetben nagyon jók!

2019. jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!