Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen előszoba bútor illene ide?

Milyen előszoba bútor illene ide?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen a padlónk és a fal is hasonlóan sárga, ajtókeret is fehér.

Egy keskeny tükröt szeretnék, kabátakasztót és alá egy padot, amin a cipőt fel lehet venni.

Vagy fehérre gondoltam, de valahogy túl sápadtnak érzem az egészet vagy esetleg valami fekete kovácsoltvas dolog...

Valakinek van jó ötlete hogy varázsolhatnám széppé?


2018. aug. 5. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt a sárga falszínnel van a baj, azért érzed sápadtnak. Nem illik a járólaphoz.


Natur fát vegyél, a kovácsoltvastól csak cifra lenne.

2018. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ide már semmi, mert már ez is sok, a színekkel, és a padlón lévő 2 rész is. Nem tudom ki az aki ezt neked javasolta, ami a földön van, de hogy nem a barátod, még ha annak is hiszed az illető az tuti.
2018. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fehéret választanék és a padra egy a falszín vanília erősebb árnyalatából tennék párnát. Kovácsoltvasat biztos nem.
2018. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt a padlót "örököltük" az előző lakótól, de nem cseréltük le mert nekem nagyon tetszik. Annyiban más, mint a képen, hogy egyenesen van letéve és homogén (nincs benne ilyen márvány minta) csak simán sötétbarna és bézs lapok váltakoznak.
2018. aug. 5. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!