Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kine van valami ötlete hogy...

Kine van valami ötlete hogy nagy költöztető kartondobozokat milyen anyaggal lehet kidekorálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék belőlük jáéktárolót csinálni, valamilyen mesés mintával kidekorálni. Most próbáltam ajándékpapírral, hát le is jött az egész, de lehet a ragasztóval volt a gond. Én úgy gondolom ehhez vastagabb anyag kellene.

2018. aug. 13. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
A gúgli rengeteg őtletet kínál.
2018. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Fesd le!
2018. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegféle öntapadós dekorfólia létezik, tekercsben árulják, mint a tapétát. Én olyannal vonnám be. Tartós, erős, dekoratív. Pl. ebben a webáruházban is van sokfajta: [link]
2018. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már néztem első, és sehol nem találtam "őtletet" hozzá. A 2. és 3.hozzászólónak is köszönöm, mind a két lehetőség megfordult a fejemben. Dekorfóliát pont láttam ma a boltban, de nem mesefigurásak sajnos. Gyerekszobába lesz, így olyant szerettem volna. Megnézem máshol is akkor.
2018. aug. 13. 23:58
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Akrilfesték.
2018. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ezt kínálta

[link]

2018. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha ragaszkodsz a mesefigurákhoz, akkor vond be egyszínű dekorfóliával, aztán ragassz rá mesefigurás (fal)matricákat.
2018. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

És muszáj valami papírfélével bevonnod?

Ragassz rá valami jópofa anyagot! (Még tartósabb is lesz!)

Ha neked nincs, a turikban ahol van lakástextil vannak olyan aranyos ágyneműk, terítők, maradékok.

Csinálhatsz kockást, pöttyöst, csíkosat, virágosat, gombásat, állat- és mesefigurásat, amilyet találsz.

És csak egy tubus ragasztó kell hozzá!

2018. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Most jutott eszembe, hogy hiszen léteznek mesefigurás tapéták (akár öntapadós változatban is). Azok szintén nagyon jók erre a célra.
2018. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindegyikőtök hasznos válaszokat adott. Én nem Magyarországon élek, ahova járok pedig nem láttam mesés öntapadós tapétát. A függönyös ötlet is tetszik, köszönöm mindenkinek.
2018. aug. 14. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!