Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valakinek ilyen vagy...

Van valakinek ilyen vagy hasonló számítógép asztala?

Figyelt kérdés

[link]

Kérdés az lenne,hogy milyen magassan van a kihuzható billentyüzetasztal és milyen széles?



2018. aug. 14. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem hasonlóm van otthon. Jó asztal, ha rendesen szeretsz ülni. Én viszont mindig keresztbe tett lábakkal ülök és így mindig beütöttem a térdem a kihúzható asztallapba vagy belerúgtam a hátul lévő deszkás részbe. A bátyám, aki elég magas, na ő egyáltalán nem tud leülni, ha bent van ez az említett asztallap, mert a lábai nem férnek be. De lehet neked pont jó lesz. Ki kell próbálni.

Bátyámnak egy magasabb modell van, hátul nincs olyan deszka rész sem, de van kihúzható asztallapja és ennél már kényelmesen elférnek a lábai.

2018. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szélessége olyan lehet, mint az enyém (már csak ha a klaviatúrához képest is nézed) azaz 75 cm. A magassága is olyasmi lehet, kb. 65 cm. Nekem alacsony, nem is használom.
2018. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!