Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen fonál kell egy baba...

Milyen fonál kell egy baba takaróhoz? Illetve mennyi? 80*100cm hosszúra gondoltam.

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok fonal márkának van kimondott nagyvonalúan, ezek főként 100% puha akril vonalak, és jellemzően elég vékonykák, takarónak vékony és 1000 év alatt lesz kész. Takarónak én 100% pamut vastagabb fonalat vennék. A gombolyagon rajta van sokszor, hogy hány gramm kell egy pulcsihoz/sapkához, ahhoz tudsz viszonyítani, persze mintától meg horgolás/kötés típusától is függ. A horgolós/kötős újságokban és a neten is találsz rengeteg mintát, ott írják jó esetben milyen és mennyi fonál kell. Anyagilag nem fogja megérni, de nagyon jó móka :-) (én pár hónapja horgolok a gyerekek mellett és imádom!
2018. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Összevissza javított a gépem. Szóval babafonál.
2018. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!