Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új lakásomba beépített szekrén...

Új lakásomba beépített szekrényt szeretnék csináltani. Eszembe jutott, hogy mi lenne ha ezentúl majdnem minden ruhám vállfán tárolnám. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mennyi helyet foglalnának így a ruhák, illetve milyen előnyökkel, hátrányokkal jár ez fajta tárolási mód?

#vállfa #vertikális tárolási mód
2018. aug. 22. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalnak több helyet, nagyon sok okos válfás, ehyltakarékos rendszer van, nézz szét a neten!
2018. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért nem szeretem a vállfás tárolást, mert a pólóim nyaka kinyúlna tőlük (ld. ruhaüzletek, minden vállfán kitett pólónak kinyúlt már a nyaka).

Többi ruhadarabnál nem gond.

2018. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pólónál, pulóvernél kinyúlik a nyaka. Kivétel a cipzáras-gombolós dolgok, azoknál kevésbé.


Amúgy vállfa helyett vannak vállfára akasztható polcok:

[link]

Bár eléggé nyeklik-nyaklik ha meg van pakolva.


Vagy én vettem nagy dobozokat, azokban tárolok mindent:

[link]

2018. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem macera. Nekem pl. gyorsabb négybe hajtani egy nadrágot, mint csipeszelni, vagy vállfára hajtani és jobban átlátható is egymásra pakolva. A pólókkal szintén így vagyok, illetve nőként sok a nagyobb kivágású, ferde vállú, stb. felsőm, ami mindig lecsúszna a vállfáról, ha lapozgatnám. Utálnám.

Szóval nálam csak azok vannak "akasztva", amelyiknek az anyaga azt kívánja.


Amikor az egyedi szekrényünket csináltattuk, akkor viszont direkt kértük, hogy a nagy szekrények variálhatók legyenek az igényeinknek megfelelően. Így kaptunk hozzá 4-4 polcot, egy-egy akasztó rudat és egy csomó lyukat, hogy kedvünkre alakíthassuk át a belsejüket.

Ez nyilván nem azt jelenti, hogy két naponta átrendezzük, de másra van most igényünk és előre láthatóan másra lesz, ha már gyerekestől fogunk itt lakni.

2018. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!