Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vettem egy uvegasztalt, de...

Vettem egy uvegasztalt, de sa0jnos raejtettem a tanyert elivel es betort az uveg Mit lehet csibalni, hogy ne látszódjon? Azon túl, hogy kicserelni az asztalt

Figyelt kérdés
Valami ötlet?
2018. szept. 13. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tegyél a törésre egy vázát, vagy ha nagyobb, akkor egy futó terítőt, mondjuk ilyet:

[link]

2018. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Legközelebb megtanulod, hogy a tányért az étkezőben használja az ember. Drága tanuló pénz lesz ez neked:)


De tanulni sosem késő:)


Nálunk az uram ült rá az üvegasztalra még 15 éve, aztán csodálkozott, hogy szétrobbant,. én meg néztem, hogy felnőtt embernek ennyi esze nincs? Megtanulta a leckét, azóta ami van nálunk arra nem ül:D Mondjuk nekünk egy fillérünkbe nem került a régi mert amúgy is kiakartam dobni, mert nem a stílusomhoz illő volt:D A második már igen:D

2018. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudod üvegessel kicseréltetni csak a lapját?

Nem olcsó az edzett üveg, de ha van biztosításod, az fizeti.

2018. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat

Sajnos egyben van az asztsllal

2018. szept. 13. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:

#4

És nem megoldható (egy üvegesnek), hogy üvegvágóval levágja a lapot, majd az újat visszaragassza a vágásoknál?

Nem tudsz feltenni képet?

2018. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

8 mm edzett uveget el tudja vagni úgy, hogy az asztal ne seruljon?

Es hasonló uveget tud ra rakni?

Kb mennyibe kerul?

2018. szept. 14. 09:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem probléma egy jó üvegesnek, de ezt csak ő fogja tudni megmondani, ahogy az árat is.

Nekünk volt hasonló problémánk, de az egy 15 éves történet, az ár ma már nem érvényes.

Ne cipeld sehova az asztalt, fotózd le és úgy keress fel üvegeseket!

2018. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2018. szept. 14. 10:13
 9/11 A kérdező kommentje:
Elfelrjtettem mondani hogy feher asztal volt es csak tetejen volt uveg ahol a tanyert rakjuk
2018. szept. 14. 10:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet kapni szuper tartós öntapadós, könnyen feltehető dekorfóliákat rengetegféle színben, mintában. Bútorra, falra, csempére használják. Szerintem olcsóbb, mintha újraüvegeztetnéd, ráadásul akár az asztal többi részét is befóliázhatod, így akár egy teljesen új külsőt is adhatsz neki.
2018. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!