Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » "Tönkrement" a matracom, mert...

"Tönkrement" a matracom, mert nem forgattam? Az üzletben, mielōtt megvettem, azt mondták ezt a fajtát nem kell forgatni.

Figyelt kérdés

Habszivacs matrac, nem a legolcsóbb volt, majdnem 60 E. 5 hónapja vettem,nem volt forgatva, mert îgy is, keményebb fajta és elég nehezen is szoktam meg, a másik oldala pedig még keményebb, ezért azt pláne nem akartam használni. Direkt megkérdeztem az eladótól, h kell-e forgatni és azt mondta, nem...

Most azt vettem észre, mintha ki lenne feküdve azokon a helyeken, ahol a test sûlypontjai vannak..:/ Most megfordîtom, de gondolom, már cseszhetem...Tudnak még vele valamit csinâlni, vagy reklamálhatok emiatt?

Az ágyrács rendben van, azt megnéztem, illetve kifejezetten hozzávalót is vettünk, ugyanabban az üzletben.

Elōre is köszönöm a segîtséget!


2018. szept. 24. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Egy jó normál szivacs 10 ezer, plusz behúzod és azt forgathatod, nem lehet kifeküdni.
2018. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád, borzasztóak ezek a szivacsmatracok. Tömegével járnak így az emberek, köztük én is. A másodikat vettem, mind kigödrösödik. Elhatároztam, hogy legközelebb szivacsot vágatok, 60000-ért olyan minőséget tudsz vágatni amit 150-200000-ért árulnak. Ezek nem fognak koránt sem annyira gödrösödni:


[link]

2018. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Dormeo? Tömegével van róla panasz a neten. De a többi szivacsmatrac sem jobb.

Mi 15 éve vettünk yatas matracot, azóta is tökéletes, szerintem még egyszer ennyi élettartam van benne.

2018. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ezt nem jó hallani...:/

Nem, nem Dormeo, valami lengyel márka, azt hiszem.Gumotex a neve.

Hát, én most nem szeretnék másikat venni, ha egy mód van rá. Nem is csak a pénz maitt, de ezt még csak 5 hónapja vettem, nem akarom elhinni, hogy máris kuka...

2018. szept. 24. 19:39
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként, most megfordîtva raktam vissza, de ez îgy kõkemény, mert ez a keményebbik fele.Szóval, nem is értem, hogy gondolták, hogy forgassam amikor ez a fele már tényleg olyan kemény, mint a beton..
2018. szept. 24. 19:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Reklamáld meg, kèrd vissza az árát. A hideghab matracokat a sűrűsègük alapján osztályozzák. Minèl sürübb, annál tartósabb!

Keress direkt matraccal foglalkozó több netes üzletet, nèzd át a matracok paramèterèt. Anèlkül egyet se vegyèl meg, az idètlen marketinges szöveggel tèvesztenek meg. Van jó hazai gyártású matrac.

2018. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, tényleg megfogom reklamálni!
2018. szept. 24. 20:38
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak most azt nem tudom, mondjam majd meg nekik, hogy nem forgattam, mert a haszn.útmutatóban benne van, hogy kellett volna forgatni.
2018. szept. 24. 20:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Akár forgatod, akár nem, ennyi időn belül nem szabafd bajának lenni. Ha nem egyforma a kèt oldala, ugyan minek forgatnád ha neked nem kènyelmes a másik fele?

Nekem is egyoldalas a matracom. Van egy alap matrac azon egy másik sűrűsègű rèz, vagy bevagdalt felület az ergonómiához-szellőzèshez-kemènysèg beállításhoz. 5-7 èvet simán bírnak, legtöbb matracra 5-10 èv garit adnak. Sok helyen 30 napos cseregarancia is van.

Nemcsak az olvasást szem a boltot is ajánlom [link]

2018. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hahn Gábor ***** válasza:
Egyébként kényelmetlen is vagy csak puhább bizonyos részein?
2018. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!