Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Asztalossal készített konyhabú...

Asztalossal készített konyhabútor?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy lakást. Szeretném a saját ízlésemnek megfelelően kialakítani. A konyhába asztalossal készíttetett modern beépített konyhabútort szeretnék. Minden konyhai gépet szeretnék bele építtetni a bútorba. Főzőlap, sütő, hűtő, mosógép, mosogatógép mikrohullámú sütő. Azt nem tudom, hogy először meg kell vennem a gépeket, és jön az asztalos azokat is leméregeti, és úgy készít árajánlatot és látványtervet. Vagy ő elkészíti a látványtervet, alap méretekkel és majd ráérek később megvenni a képeket.
2018. okt. 15. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
64%

A gépek általában szabvány méretűek. Azaz elég nagyjából kitalálnod hogy hová lesz a sütő, hol a főzőlap, hol a mosogatógép. Meg persze el kell döntened hogy mondjuk 45 vagy 60 centis gépet akarsz. De konkrét típust választani elvileg ráérsz.

Nekem is egyedi konyhám van, amit belsőépítész tervezett, de csak akkor vettem meg a gépeket amikor elkészült a bútor. A gépek előre ki voltak nézve, de nem vettem meg őket előre. Egy fél év is lehet amíg a bútor elkészül, sőt több is, addig feleslegesen ketyegne a még be sem épített gépek garanciája. Nálam előfordult, hogy az egyik kinézett gép időközben megszűnt, de gond nélkül ki lehetett váltani másik típussal, a szabvány beépítési méretek miatt.

2018. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!