Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Irodai vagy gamer szék otthonr...

Irodai vagy gamer szék otthonra? 60-80 ezer ft körül

Figyelt kérdés

[link]


[link]


egészség szempontjából jobb az elsők közül választani?


Otthoni használatra lenne



2018. okt. 18. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Személyes megítélésem szerint a gamer székek kicsit komolytalanok egy komoly irodai székhez képest.
2018. okt. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy a gamer székek nem néznek ki olyan professzionálisan, de a másik oldalon ott van, hogy nem mindig úgy akar ülni az ember mint a cövek, kényelmesebbnek tűnik egy szivacsos háttámla.
2018. okt. 19. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Nekem egy gamer széket "ajándékozott" a lakótársam. Hát borzalmas. Egyszerűen nem kényelmes ülni benne, nem tudom úgy beállítani, hogy jó legyen. Konkrétan 5 perc után fáj benne a derekam.


Persze nem minden szék ilyen, de sok esetben kényelmesebb egy sima konyhai szék is.

2018. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom menj el olyan helyekre ahol személyesen kipróbálhatsz több féle széket!


Én eddig is elvoltam a ratyi széken, jól birom az ülést napokon át is (kockultam s rengeteget dolgozok aztal felett/alkotok)


Ideje volt lecserélni a kicsikét, mert nem illett a modern szobához s amikor megtaláltam azt az új széket bele szerettem.


Fehér bőr kör alapú ülőrész, félköríves háttámla s kéztartó egy formában, állítható magasság, gurulós. Kényelmes minden pózban.(45ezer)


Van ehhez hasonló bárszék is, de az 3x ennyire kisebb.


Szóval szerintem te is nézz körbe s próbálgasd.

(az "egészséges" egyenes hátra tervezett székek szörnyűek + mindenkinek más más a törzse hossza, ezért hülyeség)

2018. okt. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!