Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik hideghab matracot vegyem?

Melyik hideghab matracot vegyem?

Figyelt kérdés

Napok óta keresgélek neten, de még nem találtam olyan matracot, amilyet szeretnék.

Fő paraméterei:

- 180x200-as, és legalább 20 cm vastag

- sűrű, 50kg/m3 körüli (nagy teherbírású legyen, >130kg/fő)

- kemény


Hol lehet ilyen matracot kapni?



2018. nov. 2. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Jysk és ikea ill kis boltokban nézz körül
2018. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A jyskben vannak a legszarabb matracok, az ikeában meg a legdrágábbak....

Keress a neten egy matracos céget.

2018. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, a jyskben vannak szar matracok, pont nem a hideghab matracok mondjuk
2018. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sűrűsègű matracot nem találsz szerintem. Egy jó matrac 35-43 as sűrűsègű, a memorik 40-45 ös. Ès a memoriba bele is tudsz izzadi e miatt. Èrdeklődj magyar gyártóknál, akik egyediket is gyártanak. " ágy-matrac" "matrac.hu" .... Csak beírod a keresőbe, hogy egyedi matrac. A kemènysèg viszon nem határolható be próba nèlkül. A sűrűsèg miatt viszont beleizzadhatsz a matracba; a szelőztető lègjáratok bevágásától meg puhul. Nem tudni milyen lesz a kívánt matracod.
2018. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik országban?
2018. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van sűrű matrac, találtam 80 kg/m3-eset is itt: [link] (POWER KEEP), de ez csak 15 centi vastag, így nagyon belesüppedne az ágyba.


Ez 50kg/m3-es, viszont csak félkemény: [link]


Ezek a szendvics szerkezetűek meg nem tudom milyenek lehetnek, hogy a kis sűrűségű váltakozik a kókusszal:


[link]


[link]


Szerintetek?

2018. nov. 3. 09:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Szóval van. De kipróbálás nèlkül nem szabad megvenni. Matracnál ez alap dolog. Mindenkinek más ès máskèpp jön be. Egy kèp alapján meg pláne nem dönthető el semmi.

Ha kipróbálod ès jó, onnantól kell kèrdezni ès egyeztetni a speciális igènyedet.

2018. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hahn Gábor ***** válasza:

Olyat érdemes, amit személyesen is ki tudsz próbálni - és van mellé pénzvisszafizetési garancia, ha mégsem jönne be.


A nagy sűrűség nagy testsúly mellett jó, de akkor is kevesebb ideig fogja bírni a nagy terhelés miatt.


Keménnyel érdemes vigyázni, mert alapvetően nem egészséges - és attól, hogy kemény, még nem fogja tovább bírni, sőt.

2018. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!