Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gyurcsány lábtörlőt webshopon...

Gyurcsány lábtörlőt webshopon kívül kaphatok valahol?

Figyelt kérdés

Sajna eddig csak interneten találtam olyan oldalt, ahol Gyurcsány, Orbán, Bajnai stb. lábtörlőket lehet rendelni.

( [link]


Nem tudtok esetleg boltokat, amik már árusítják is?


// Mindezt csak azért, mert maga a lábtörlő 1800Ft a pk. 1690Ft, szóval kicsit borsos ez így együtt... //


2010. jún. 25. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj, nekem nem jön be a link, pedig úgy megnéztem volna :=).

Nem hiszem, hogy ilyen provokatív terméket "utcai" boltok, netán hipermarketek vagy lakberendezési áruházak mernének forgalmazni :=). A legtöbb webshopnak van olyan székhelye, ahol akár személyesen is átveheted az árut, így megspórolhatod a postaköltséget.

2010. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ!


Itt a link egyébként:


[link]

2010. jún. 26. 22:39
 3/3 anonim válasza:
én eddig neten kívül olyan helyeke láttam ahol vmi jobbikos rendezvény volt (családi nap, koncert, majális, stb). ott nézz körül. amúgy nem tudom, hogy van-e valamelyik üzletben, de biztosan.
2010. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!