Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehányta a saját ajtómat és a...

Lehányta a saját ajtómat és a szomszédét is egy másik emeleten lakó albérlő. Sőt az összes szőnyeget és lábtörlőt is a lépcsőházban. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az ajtónk most lett lambériázva és még nem lett lelakkozva. Ráadásul nem valami szintelen löttyöt hányt, hanem pirosat... Most ezt hogy szedem le? És ha nem jön le, ezt ki fizeti ki nekem? Hivatalosan mit lehet ilyenkor tenni?
2011. júl. 22. 16:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szerintem értesítsd a rendőrséget majd elmondják, mert ez rongálás :D, vagy ha nem akkor hányd le az ő ajtaját xD
2011. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Első nekifutásra Én is erre gondoltam.

Mármint, hogy lehányom...

2011. júl. 22. 16:08
 3/14 A kérdező kommentje:

Csak akkor Én is olyan primitív lennék.

Mi nem lakunk barlangban...:)

2011. júl. 22. 16:10
 4/14 anonim válasza:
91%

Vegyél pálinkát :) Jó sokat, add ide a felét, és segítek :D


Első voltam :D

2011. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
93%
Vagy tudod mit :D Add ide az egészet, megcsinálom egyedül és nem leszel primitív :D
2011. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:D
2011. júl. 22. 16:11
 7/14 anonim ***** válasza:

A szőnyegeket és a lábtörlőket a lakása elé tenném,az ajtóval sajnos nem tudom mit csinálhatsz hogy ne legyen nyoma.Akik kiadták a lakást azokat nem ismered esetleg?


De szólj,megyek segíteni én is! :D

2011. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Te jó ég, ez nagyon durva!

Csak egy ötlet,amennyire tudod mosd le,és próbáljátok kicsit lecsiszolni,és ha még így is látszik,akkor ne lakkozzátok, hanem valamilyen páccal kenjétek, hisz annak van színe , hátha az eltakarja. Pepecs munka, de nincs jobb ötletem. Ja és a végén ne felejtsétek el kihajítani a szomszédot ez emeletről!!!

2011. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, a komoly és komolytalan válaszokat egyaránt :DD
2011. júl. 22. 22:34
 10/14 anonim válasza:

Én másnap reggel hajnali 7kor csengettem volna tisztítószerekkel és vödörrel a kezemben, hogy irány letakarítani a csodálatos művét. :)

Amennyiben nem, rongálásért feljelented. :D


Plusz még pár nap múlva egy tetemesebb adag kutyaszart szétdörzsölnék az ő ajtóján és lábtörlőjén. :'DDDD

2011. júl. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!