Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 120kg-ig terhelhető széket...

120kg-ig terhelhető széket lehet használni 124kg-al?

Figyelt kérdés
Páromnak szeretnék rendelni karácsonyra egy forgószéket, ki is választottam egyet, de az csak 120kg-ig terhelhető. Folyamatosan fogyókúrázik hét hónapja szóval valószínűleg lead még pár kilót pár hónap alatt mert 115 a cél. Sokat számít az a plusz négy kiló teher ?
2018. dec. 10. 13:19
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
84%
20kg plusszal használok sok éve egy széket. Még így is jól bírja. Ha jó minőségű, akkor nem lesz vele gond, ha gagyi, akkor 100-tól is összeesik fél év alatt.
2018. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem belezöttyen a székbe 20 centiről, nem fekszik benne, tehénkedik teljes testsúllyal az egyik karfára, nem hintázik vele meg hasonlók, hanem rendeltetésszerűen használja, akkor ki kell bírnia.

Ha tudod, hogy a párodnak szokása a fentebbiekhez hasonlókat művelni a székben, akkor inkább keress valami masszívabbat.

2018. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez a(testének legalább 35 kg),de a kérdéses széknek csak 5 kg plusz terhelés nyilván nem tesz jót.


Válassz másik széket,normál testsúlyra, amire ő meg lefogy.

2018. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet,mert negyedével túl vannak méretezve .
2018. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Közben óvatosan kérdezgettem a székről, (pont benne ült) hogy hány kg-ig terhelhető. Azt mondta 150, de volt ő 152kg is és akkor is ezt használta hosszú ideig. Azt is mondta 40 ezer volt kb. Szóval nem lesz baj szerintem, úgyis folyamatosan fogy és ha az számít amit én veszek drágább mint 40 ezer. Azt meglátjuk majd jobb minőség e. Köszönöm a válaszokat. :)
2018. dec. 10. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nagyon számít a szék minősége, mert ezek az új kínai selejtek már alíg bírnak valamit.

A kritikus pontok: a gördülő kerekek kitörnek, a műanyag karfa eltörik ott, ahol rögzítéshez át van fúrva. Érdemes fém karfájút venni, nem műanyagosat. A kerekeket is nézd meg, hogy elég erősek -e. Érdemes fém kerekűt vásárolni.

2018. dec. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!