Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ezek a bútorok szerintetek...

Ezek a bútorok szerintetek mennyit érnek?

Figyelt kérdés

Most vettünk házat és ezeket a bútorokat majd el szeretném adni, de nem 5000 forintért, mert mi is fizettünk értük külön. Mennyi z az összeg amit még elkérhetek értük? Hibátlan állapotban vannak.


[link]

[link]


2018. dec. 10. 17:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
62%
Akkor jövök ellenvéleménynek, kétféle tapasztalattal. Vettünk egy lakást ahol ennél jobb bútorok voltak, de nekünk nem kellettek, így felraktam ingyen elvihetőre. Nem akarta elvinni senki, sőt rengeteg lomis hívott, hogy 5-10-20 ezer forintot kér tőlem és akkor elviszi nekem. Ebből okulva mi felraktuk a saját bútorainkat amik kicsit régebbiek voltak, kb. mint a tiétek és az ágyat el tudtuk adni 10-ért, a kanapét 5-ért, foteleket 2-2ezerért. Az, hogy pénzért teszed fel nagyon megszűr egy bizonyos réteget. Ha nem sürgős a dolog én azt mondanám, hogy tedd fel 2-3-5-10 ezer forintokért és nézd meg, hogy elmegy-e egy hét alatt. Akinek kell, aki ezekre vadászik az 1-2 nap alatt megtalálja a hirdetésed és el is viszi. Ha nem érdeklődnek 1 hét után sem, akkor rakd fel féláron. Ha úgysem viszik el akkor viszont kuka. Egy próbát megér.
2018. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!