Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Budapesten illetve vonzáskörze...

Qborka kérdése:

Budapesten illetve vonzáskörzetében hol találok olyan boltot, ahol nyugatról behozott használt bútorok vannak? Bocs, ha ehhez a kérdéshez lenne jobb kategória.

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A jófogás oldalon én többször futottam bele ilyen hirdetésekbe. Konkrét termékre keresve, böngészve, több bútornál ki van írva, hogy nagy raktárkészlettel rendelkező cég.

Egyet elmentettem, de ők csak íróasztalokat és hozzájuk tartozó konténereket árulnak. Privát átküldöm, ha érdekel. /hiszen ez itt nem a reklám helye, idegennek pedig miért is csinálnék ingyen reklámot :-) /

2018. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet. Már vettem fotelt a jofogásról, ezért egyelőre tárgytalan. De legközelebb figyelem a céges hirdetéseket.
2018. dec. 11. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!