Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek Alföldi, vagy...

Szerintetek Alföldi, vagy CLASSIC C10 WC csészét vegyek?

Figyelt kérdés
Mindkettőből a lapos öblítésű, hátsó kifolyású változat kellene. A CLASSIC C10 csak 10000Ft, az Alföldi 19000FT. Minőségben van köztük különbség vagy csak a nevet kell megfizetni. Tapasztalatokat várok! A kérdést azért írtam ki, mert nekünk anyagilag nem mindegy, de vackot sem akarok venni!

2018. dec. 29. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem vannak tapasztalataim a WC-kel kapcsolatban.

Nem vagyok márkahívő, de azt kell, hogy mondjam, nem minden WC csésze jó. Ismerősöm spórolásból vett valami noname WC-t. Az lett az eredmény, hogy lehúzáskor egy csomó víz kicsapott, viszont nem vitte le az anyagot. Így meg kellett vennie a jót, és rábaltázott a rossz árával.

Manapság spórolásból a legtöbb WC csésze mélyöblítésű. Ezeket egyszerűbb gyártani és olcsóbbak is. Csak az a baj, hogy használat közben az anyag belecsapódik a vízbe és a visszacsapódó víz egyben lemossa az alfeledet is. Ezért én a laposöblítésű híve vagyok. Nem beszélve arról, hogy a WC-t több 10 évre veszed, így megéri kicsit jobbat venni. Ellenkező esetben évtizedekig nézheted a rosszat.

Összefoglalva: Vedd meg az Alföldit, még ha drágább is!

2018. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. dec. 29. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Alföldit vedd mindenképpen,és nézz körül a neten mert a 19000 FT elég sok,kb két hónapja vettem 12500 forintért.

Ha ennyiért kapsz már nem olyan nagy az árkülönbség.

2018. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alföldit.
2018. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül az Alföldit vettem meg.
2019. máj. 10. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyat kell venni, amiben megszemlélhető a kiürített béltartalom, ami sok betegségnél kórjelző lehet (emésztetlenség, vér), gyerekeknél meg a bélféreg ellenőrzés okán.
2019. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: A laposöblítésű csészéknél ezek megfigyelhetőek, mert a végtermék egy "padkára" érkezik. A mélyöblítésűnél nem, mert a termék közvetlenül a vízbe csobban, és gyakran vissza is fröcsköl.
2019. máj. 13. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!