Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet szép, minőségi...

Hol lehet szép, minőségi faliképet venni?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta keressük, de még nem találtunk olyat ami szép is lenne és jó minőségű (tehát nem homályos). Barna és fehér dominál a nappalinkban és ahhoz keresünk. Az ilyen nagy áruházak mint Kika, Ikea, Mömax már kilőve.

Előre is köszönöm!


2019. jan. 19. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Ezek gyönyörű képeket küldenek, bármilyen méretben, keretezve is:

[link]

2019. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

1-es ez nagyon drága!


Most vettem a lányom szobájába egy szürke alapon, lila virág. Méterszer 65cm. Gyönyörű és 10 ezer ft volt apraktikerben. Tök véletlenül találtuk, viszont tökéletesen passzol a szoba színeihez.

Na most az oldal amit belinkeltél, ugyanez a méret 40 ezertől indul. Nekem drága.

2019. jan. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A www.saatchiart.com-ot ajánlom.
2019. jan. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Kedves 2-es!

Lehet, hogy nem a filléres kategória, de nem is 40ezerrel indul.

Én tavaly vettem náluk 80x55-ös vastag vászonképet, amihez saját fotót küldtem (angliai tájkép) 2 cm-es vakrámára feszítve és házhoz szállítással 20ezer körül mozgott, tökéletes minőségben. Lehet, hogy idén ugyanez valamivel drágább, de képet nem mindennap vesz az ember és ezt otthon a fotelből megveheti, nem kell időt szánni a bóklászásra sem.

Mert az ugye tudjuk, hogy "Time is money!"

2019. jan. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es!


A 100x65-ös, azaz amekkora méretet vettem én ( és mégegyszer jelzem, teljes mértékben megfelelő a minősége) 10 ezerért, az 40 ezertől indul. Nem a legkisebbre írtam a 40-et.

2019. jan. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 20. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

És hozzá ajánlom ezt az oldalt, ahol nagy felbontású és ingyenes felhasználású tájképek és hangulatképek is bőven vannak:

[link]

Bár ugyanakkor szerintem a legjobb, ha kb. hasonlóan olcsón veszel egy "rendes" festményt vagy printet egy magyar képzőművésztől :)

2019. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!