Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Saját tapasztalatokat várok!...

Saját tapasztalatokat várok! Jó kombináció-e alsó tartállyal (nem monoblokkossal) egy Alföldi lapos öblítésű hátsó kifolyású wc csésze?

Figyelt kérdés
Hozzáértők válaszát, és saját tapasztalatokat egyaránt várok. Most alsó tartály mellett egy Alföldi mély öblítésű wc csésze van, amit ki akarunk cserélni, egyrészt már repedezett, másrészt utáljuk, hogy minden bombavetés alvázmosással jár. A kérdés:alsó wc tartály mellett megoldható-e laposöblítésű csésze? (kicsit félwk, hogy elsóre nem viszi majd le a produktumot). Vagy alaptalan a félelmem?

2019. jan. 27. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Régen gyártottak olyat,hogy nem a vizbe pottyant,a hátoldalra inkább .Hát ilyet már nem hiszem hogy lehet kapni.Nagyon jó a lapos öblitésű is.Tökéletesen viszi a viz róla .Az ilyen "alváz mosókat" olyan helyre rakják,ahol kicsi a szellőztetési lehetőség.Például szállodák,vagy ahol gyakori a használat .
2019. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A mélyöblítésű, alsókifolyású monoblokkos klotyó a legjobb. Ezen a kéretlen alvázmosáson sokan derülnek, ugyanis van megoldás, csakhát a spórolás gátat vet..kábelfektetés előtt, még ha lóg is a sportszelet, a papírtekercsből egy méternyit bele kell dobni a vízbe, aztán el lehet ereszteni a barnamacit..csobbanás, fröccsenés kizárt, csak boldog, elégedett ember mászik le a fayanszról..


a lapos elég macerás, nem véletlen, hogy az áruházak jobbnál jobb mélyöblítésű monoblokkost árulnak.


sajnos a vendégwécénk lapos öblítésű, ráadásul felsőtartályos..panaszkodnak is rendesen..nos ezt fogom kicserélni mélyöblítésűre..vagy hatféle mélyöblítésűt láttam valamelyik nap egy óriási áruházban, laposból csak egy volt.


Bidét is kerestem a vendégwécébe, de az nem volt..azt mondta az eladó, hogy nincs rá igény..

...marhajó..


szóval ha papírt dobsza a mélyöblítűbe, és arra fekteted a kábelt, elégedett leszel...kivéve, ha sajnálod a papírt, mert pocsékolásnak tűnik. A jobbak így csinálják.


egy próbát megér.


Nagyon nem mindegy, milyen a mélyöblítésű kialakítása...

2019. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
8 éve ilyen van geberit AP110 tartállyal. Elég vizet zúdít a wc-be. Idén cseréltem ki a tartályt mert borzasztóan vízköves volt hiába próbáltam kitakarítani. Bementem a boltba és 8 (!) év után vettem egy ugyanolyant.
2019. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Megnyugodtam! Amúgy sejtettem, hogy lehet így, csak meg akartam bizonyosodni róla! Köszi a válaszokat!
2019. jan. 28. 11:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Kár volt aggódnom, már cseréltük a csészét az említett Alföldire, tartályt is cseréltünk, mert vízköves volt, Laguna alacsonyra szerelhetőt vettünk, patent, mindent levisz, de a gombja visszabillenthető, azaz van takarékos funkciója is.
2019. máj. 9. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
A mélyöblítésesnél az is előfordulhat hogy a víz körkörösen táncot járva kering a víz a lyuk körül,és nem viszi el papírt.
2019. máj. 10. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uccsó! Ezt én is tudtam. Bár az általad említett hiba inkább Schell, vagy golyósszelepes wc öblítésnél szokott előfordulni, és ott is csak akkor, ha kicsi a víznyomás. Tehát minden szempontból jobb nekem a lapos öblítésű, mert nem fröcsög vissza, és meg tudom tekinteni, hogy milyen a székletem, amire nekem- mivel sajnos bélgyulladásom van- fokozottan szükségem van.
2019. máj. 10. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!