Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ágyazható sarok kanapét ha...

Andyy777 kérdése:

Ágyazható sarok kanapét ha megágyazunk nem csúszik szét? A puff nem rögzíthető!

Figyelt kérdés
Szeretnèk vásárolni egy sarokkanapét amin két ember kényelmesen elfér fekve. Viszont hely hiány miatt egy sarok kanapéra gondoltam amihez van egy puff és úgy ágyazhato.... sajnos nem találtam a közelben ilyent h élőben ki tudjam próbálni csak neten nézelődők egyenlőre... előre is köszönöm a válaszokat!!!
2019. febr. 14. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem sarokkanapém van, de nem különálló puffal, hanem Cardo. Nagyon ajánlom, mert már 15 éve megvan, ágyneműtartós, állandó fekvésre alkalmas. [link]

Ilyen, csak más színben. Nagyon ajánlom, igaz, hogy egy alkalommal nagyobb befektetés, de szerintem hosszú távon megtérül azért, mert gerinckímélő, nem megy tönkre, ágyneműtartós, tisztítható a szövet. Inkább szánj több pénzt egy minőségi darabra szerintem, mert ezt nem 2-3 évre, hanem 15-20-25 évre veszed, fontos, hogy egészséges alvást biztosítson.

2019. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!!! Folyton nézelődők neten ma megyünk butorboltba h ki tudjuk próbálni mert így képeken elég nehéz... köszi a mondatodat h nem 2-3 évre kell 😁😁😁😁 teljesen igazad van!!!! Szüleimnek is 20 éve meg van már ha nem több.... persze kopott már de a kialakítása pont nekik jó és oda való... és ez a lényeg mert húzatot később lehet rá varratni....
2019. febr. 19. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!