Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a legjobb "edény"...

Melyik a legjobb "edény" márka? Tefal, Berlinger Hau, stb?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb "edény" márka? Tefal, Berlinger Hau, Lamart, stb? Melyik a legjobb minőségben ha az árat nem vesszük figyelembe? és melyik a legjobb edénycsalád ár-érték arányban? Én úgy tudom, hogy a tefal a legjobb. Igazából azon filozok, hogy tefal vagy Berlinger család készletet vásároljak... Köszönöm a válaszokat!:)

2019. márc. 17. 20:32
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nekem a tefal a kedvencem!

Igaz kevés edényem van ezzel a márkával egész pontosan 3 (palacsinta sütő,serpenyő,lábas) Hát a lábasból máma ujjat kellett vennem mert a régibe már kezdtek letapadni az ételek! majdnem 15 évet bírt és azért ha napi szinten nem is de heti 1-2 alkalommal mindig főtt benne valami! Szóval én csak ajánlani tudom a tefalt!

2020. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!