Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Méz átkanalazása mérőedénybe,...

Méz átkanalazása mérőedénybe, majd abból a sütemény tésztás edénybe minél kevesebb veszteséggel? Mi a legjobb módszer? A vasaj kanál-edény -t már próbáltam, de nem jött be!

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell külön mérőedénybe kanalazni. Ráállítod az üveget a mérlegre,aztán kiszedsz annyit amennyi szükséges, azt egyenesen kanalazod a tésztás edénybe.
2011. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az alapanyagos tálat teszem a mérlegre, és úgy mérem ki. Én se használok plusz edényeket.
2011. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

:D

Mennyi ész! ... és mind a másé! :))))

2011. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is alapanyagos tál a mérlegbe és csurgatom bele a mézet az üvegből...
2011. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem literes mézem van, szemmértékre kiöntöttem a negyedét egyenesen a lábosba amiben kicsit felmelegítettem, majd a többi hozzávalót is a lábosba tettem és itt gyúrtam össze.
2011. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Használj egy gyereket a kanál lenyalására, és már nincs is veszteség.:D Ha ezt is sajnálod, akkor öntsd.:D Amúgy mi az a vasaj kanál-edény? Csak azért kérdezem, mert ha vajasat akartál írni, azt viszont, hogy mártod a mézbe?
2011. dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi , vajas akart lenni :) Az ötleteket is köszi
2011. dec. 19. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!