Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szеrintetek passzolna világosb...

Szеrintetek passzolna világosbarna (bükk) bútor mellé fehér sminkasztal és fehér könyvespolc?

Figyelt kérdés
A szoba fehér színű, világos laminált parkettával. Adva van egy világosbarna étkezőasztal, világosbarna szekrény és íróasztal. Ezek egyeznek a parketta színével. Namost nekem nagyon tetszenek a fehér bútorok, de arra nincs pénzem, hogy mindent kicseréljek, így arra gondoltam, hogy amit most vennék bele az már fehér lenne. Viszont kétségeim vannak, hogy a fehér és a világosbarna mennyire passzolna egymáshoz.

2019. márc. 23. 11:47
 1/4 anonim válasza:
Annyira nem ütnek el, de a fehér falban szerintem "elveszne". Esetleg következő festésnél valami másik szín? Vagy csak egy részen, ahol az asztal van valami dekoráció/tapéta oda?
2019. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tennél fel képet, könnyebb lenne tanácsot adni! Látatlanban nehéz.
2019. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem direkt ilyen a kompozíció. Van igazi fa bútorom, meg ikeás fehér. A parketta világos, a fal fehér. Utána már csak arra. figyeltem, hogy a többi dekorációs elem azonos színvilágú legyen. Sok a növényem, így dekorációs és használati tárgyaknak a rózsaszín-zöld színsémát választottam. Amúgy ez a kettő szín tökéletesen harmonikus. Indulj ki a virágzó virágok színeiből. Mindenki azt mondja, hogy pinterest otthonom van. A konyhám is ugyanezen az elven van berendezve.

Amúgy az ikeában lehet venni falipolcot úgy, hogy maga a polc fehér, a tartókonzol pedig fa. Nekem is van ilyenem több is. Ekby öster /Ekby valter néven találod. Így akár ezzel tudod az egész témát egyesíteni.

2019. ápr. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ekby östen*
2019. ápr. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!