Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen függönyt tegyek kis...

Milyen függönyt tegyek kis ablakra? Több kis ablak is van a lakásba,90 cm széles, és 60 cm magas. Az üveg felület 65x35cm.

Figyelt kérdés

Csupán díszítő és porfogó elemként funkcionálna.De fontos hogy áteressze a fényt.Úgyhogy ilyen rolós árnyékolós cucc nem jöhet szóba.

Pálcás vitrázsfüggönyben gondolkodom,de nem tudom mennyire mutatna hülyén ha befedném vele az egész üvegfelületet.Általában 45 cm magas vitrázsfüggönyök vannak.Mármint ami az ablakomra illene méretileg...a magasabb már nagyon magas,alacsonyabbat meg nem is találtam.


2019. ápr. 19. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél ablakfóliát. Fényt átereszt, belátást gátolja,sokféle mintában kapni.
2019. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen "római roló" vagy raffroló, ami függöny, akár átlátszó is, csak nem két oldalra lehet húzni, hanem felülre összehajtogatja magát, és ha egy kicsit, egy "hajtásmagassággal" feljebb szereled a karnisát (sokféle szerkezet van), mint az ablak teteje és talán lejjebb is lóg, szerintem optikailag nagyobbítana az ablakokon és jól nézne ki. Szerintem csináltatni is lehet.
2019. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekünk ablakfólia lesz hasonló helyzetű ablakra mint neked.

Szerintem tök praktikus meg jól is néz ki.

2019. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!