Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van itt valaki akinek műbőr...

Van itt valaki akinek műbőr borítású franciaágya van?

Figyelt kérdés
Mennyire tartósak? Mennyire sérülékenyek?
2019. máj. 12. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom csak a keret, esetleg a fejtámla része műbőr. Azok kevésbé vannak igénybe véve, de alapvetően a műbőr rosszul viseli a tartós használatot. Viszont ezeknél a franciaágyaknál ez pont nem jellemző, hisz a használat nagy része a matracra korlátozódik.
2019. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja, nekünk a keret és a támla műbőr.

2x szállítottuk és 2x sikerült megsérteni, kiszakadt kicsit, de azóta ezek nem szakadtak tovább és nincsenek feltűnő helyen, nem is nagyok. Ezen kívül használatból eredően semmi nincs rajta, szép nagyon. Szóval én azt mondanám, hogy normál használatban tökéletes egy ilyen ágy (amúgy már 10+ éves). Ha meg sérül, akkor igazából más is sérült volna (fa keretet is le lehet ütni).

2019. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Leginkább a kutyám körme miatt aggódok hogy esetleg az felsertheti e.
2019. máj. 12. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Az szerintem simán.
2019. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kisállatok nyilván tudnak kárt tenni benne. Nekem 5 évig volt olyan ágyam, aminek a fejtámlája párnázott műbőr volt, tökéletes állapotban adtam el, amikor költöztünk és szintén műbőr fejtámlást vettünk az új lakásba, ami mégcsak egy éves, de egyelőre semmi baja, pedig ráadásul krémszínű. Tartottam tőle...

Valószínű olyat nem választanék kutya-macska mellé, amelyiknek a kerete is műbőr/szövet. Háziállatnál szerintem célszerűbb ha a lehető legkevesebb bútor ilyen. :) (Mondom ezt úgy, hogy van egy macskánk, ami látszik a kanapénkon.)

2019. máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!