Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Albérletben lakok anyukámmal...

Albérletben lakok anyukámmal (csak azért írom le, hogy ha én fizetném akkor nem érdekelne de nem szeretném hogy az ő "számlájára" kárt csináljak), és dekorként egy szívet szeretnék a falra kitenni képekből. Hogyan kéne?

Figyelt kérdés
Mivel kéne feltennem őket úgy a falra, hogy ne essenek le de a falat se sértsék, maszatolják össze? Gyurmaragasztóra gondoltam de az foltot hagyna, a celux meg a falat sértené fel szerintem. Ha van tapasztalotok az ügyben kérlek irjátok le! Köszönöm!
2019. máj. 13. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
17%
Képenként 1 gombostű.
2019. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy nagy rajzlapra vagy valami másra felragasztanám a képeket, kinyírnám a szív alakot, és úgy raknám fel a falra. Nincs lehetőség egy szögre sem? Valamilyen szaküzletben érdeklödnék olyan ragasztó után ami nem hagy nyomot.
2019. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!