Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A puha ágyamból lehetne...

A puha ágyamból lehetne valahogy keményebbet csinálni az albérletben?

Figyelt kérdés

Nem tudok aludni már fél éve, nagyon fáj a hátam, teljesen belesüppedeeek:(

Csak nem tudom,hogy megodható -e,mert az egy régi felhajthatós ágy. Nincs benne sajnos kivehető matracos rész.

Szerintetek van valami megoldás erre?



2018. jan. 12. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy matracot vegyél és tedd az ágyad tetejére.
2018. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Vegyél egy fedőmatracot, pl. ezt, most 50%-ért megkapod (atkák ellen is hasznos!):

[link]


és ha még szükséges tegyél alá OSB lapot!

2018. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves tőletek, hogy segítetek nekem, köszönöm a válaszokat.

Megnéztem a matracot, láttam hogy sok pozitív értékelést kapott a kommentek is nagyon jól hangzanak. Azt szeretném kérdezni, hogy viszont nem kellene hogy kicsivel vastagabb legyen? Félek hogy ez is besüppedne? Vagy ez olyan merev és így nem süppedek bele?

2018. jan. 12. 12:08
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

#3

Gyakorlatban ezt nem ismerem, mert bár Dormeo matracom van, csak nem fedőmatrac, tehát fogalmam sincs.:(

Viszont úgy tudom a Dormeonál van kipróbálási és visszavásárlási garancia, kérdezz rá és akkor nem veszítesz semmit!

De azt is megkérdezheted tőlük, amit most tőlünk kérdeztél, biztos fognak tudni válaszolni és ha nem ezt, akkor ajánlanak egy másikat.

Bár ennél is úgy olvastam, hogy jó a gerinc megtámasztása, akkor nem lehet túl lágy.

2018. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Azért minden hülyeséget ne higgyél el...

Egy puha matracra veszel egy mégpuhább memóriahabos matracot, akkor szerinted keményebb lesz??

2018. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A heverőre veszel egy osb lapot, és egy 15 cm-es habszivacsot.

[link]

2018. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát persze.

Vesz egy vastagabb osb lapot, ami kb. 8000 ft, plusz a szállítás.

Felteszi a régi valószinüleg rugós matracra, és álmában majd imádkozik hogy ne az első mgforduláskor essen le osb lappal együtt, csak a másodikra..

Dobd félre a vacak ágyat, vegyél egy ágykeretet rendes ágyráccsal, matraccal.

2018. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos fekvőfelületet csak lágyítani lehet, keményíteni nem. Fedőmatrac biztos nem lesz megoldás, mert azt a terméket kimondottan puhításra hozták létre. Üdv: Gábor
2018. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Éreztem sajnos, hogy nem fogom tudni megoldani ezt a problémát egy matraccal.:/
2018. jan. 13. 22:50
 10/10 anonim válasza:

Nekem is faj a hatam ebredes utan! En a szivacsmesteren fogok rendelni egy kemeny tipusu szivacsot. A csak fakiroknak ajanlott szivacstol eggyel puhabbat. Az meg fogja oldani a problemam.

Szerintem neked is megoldana. A foldre is leteheted akar.

2018. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!