Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Borzasztóan sötét és csúnya...

Borzasztóan sötét és csúnya konyhapulttal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

A konyha nagyon kellemes bézs és barack színű, a bútor is Világos, de a párom szerint jól mutat a kontrasztos konyhapult, ami annyira sötétbarna, hogy majdnem fekete.

Szeretném átmatricázni, csak nem tudom, hogy mennyire tartósak az ilyen hő és vízálló matricák. Van ilyenben valakinek tapasztalata?


Vagy milyen berendezési tárgyakkal tudnám megzavarni azt a nagy sötét pacát a térben? Borzasztóan csúnya.

Olyan, így a konyha mint egy világos bőrű, szőke hajú lány bozontos fekete szemöldőkkel.


2019. máj. 25. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nektek is megvannak a problémáitok... Konyhapult lecserélése? Világos bőrű szőke lány fekete szemöldökkel? Nyam-nyam...
2019. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Tegyél rá meleg hatású tárgyakat, pl fonott evőeszköztartó, fűszernövényt világos,színű kaspóban.

Nálunk szürke a munkapult, sosem szerettem, én pl. piros színű tárolódobozokkal dobtam fel.

2019. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Jó ötlet az egyik előző hozzászólótól, hogy kirakott tárgyakkal lehetne kellemessé tenni a hatást. Emellett a konyhapult mögötti fal színének változtatásán is gondolkodnék, amivel valamilyen harmonizáló hatást lehetne elérni, átmenetet a pult és a többi rész színe között.


Én google.com-on rákeresnék erre:


kitchen black countertop white cabinets


azon belül is a képekre.


Itt a képek között biztosan találsz jó ötleteket akár kiegészítő tárgyakra, akár háttér színének változtatásához.

2019. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

előző válaszoló vagyok, inkább erre keress:


kitchen black countertop beige cabinets


(fehér helyett bézs konyha képek)

2019. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"de a párom szerint jól mutat a kontrasztos konyhapult"


Ő mit szól az átfóliázáshoz, ha neki így tetszik?

2019. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól is mutat, nekünk is olyan van. Wenge munkalap rusztikus magnólia bútorral
2019. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


A párommal megbeszéltem, hogy 3 hónapig nem ejtek szót erről, megpróbálom megszokni, hátha tényleg nem olyan csúnya, mint amilyennek látom, s talán a kiegészítőkkel valóban nem fog elütni.

S ha utána sem szokom meg, akkor rábólintott az áthúzásra.

Szerencsére le lehet szedni a fóliát amit kinéztem és nem tesz kárt a bútorokban hosszabb idő után sem.


Az angol tippet is köszi, én csak simán a white/light kitchen szavakra kerestem rá első körben.


Utolsó, egy rusztikus bútorral elmenne ez a durva kontraszt, de ami nálunk van, az egy egyszerű, de kellemes színű obis szett.


Elvileg a szembe fal alul hasonló színű lesz, mint a pult... nem tudom. Nem vagyok lakberendező, a lakásban sem akarom csapni a hűhót, a semmiért végképp nem, de a konyha az egy olyan hely ahol szívesen időzőm, és ha nem tetszik akkor nem tetszik.

2019. máj. 26. 05:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl tetszenek az ilyenek, érdemes a falra pár kisebb sötét kiegészítőt pl fűszertartót venni, ha máshol is visszaköszön a szín sokkal jobban "belepasszol" az összképbe. Illetve vegyetek minél világosabb vágódeszkát, eszközöket, stb, egy mert jól mutat, 2 mert tapasztalatból mondom k...a nehéz megtalálni bármit ha minden sötét.
2019. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!