Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szubjektív véleményetekre...

Szubjektív véleményetekre vagyok kíváncsi! Szerintetek az alacsonyra szerelhető wc tartályok közül a kétgombos, vagy a visszabillenthető gombos a praktikusabb?

Figyelt kérdés
Szerintem a visszabillenthető gombos, mert ott te döntöd el, hogy mikor zárod el az öblítést, nem 2 előre beállított vízmennyiség közül választhatsz.

2019. máj. 28. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Objektív véleményem van :-) Szerintem mindegy. A vízszámlában jelentéktelen a különbség.
2019. máj. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Visszabillentős, éppen amiért te is írtad hogy jobb. Azonkívül mondhatom elnyűhetetlenül bírja a strapát.
2019. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Véleményem nem éppen szubjektív, vízszerelő vagyok. Liv laguna

Én mindenkinek ezt ajánlom, szerintem ez a legjobb tartály.

2019. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem is az van mind a 2 wcnél tökéletesen működik. 2hónapja vettük, darabja 9k volt. (Angyalföldi Reitter utcai Fogarasi gépész). Nem is drága én is ajánlom másoknak.
2019. máj. 31. 09:18
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem visszabillentős van, de olyan erővel lehet csak visszanyomni, hogy mire benyomom, kiürül a tartály. Ezért nem szeretem, de szeretném, ha jól működne :)

Régen volt olyan, hogy két gombos, de egyik gomb a STOP volt. Azt szerettem :)

2019. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk mindkettő van, mindegyik jó.

Csak azt zavarhatja eleinte, aki pont a másikhoz van szokva éppen. Kb. 8 lehúzás és már hozzá is szoktál.

2019. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

3: Nekem is az volt, hetente eltört benne valami.

Lecseréltem Geberitre.

2019. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Nehezemre esik elhinni, többszáz kuncsaftomnál működik töléletesen.
2019. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Uccsó: nekem se volt még semmi bajom a Laguna Wc tartályokkal, szerintem nagyon jó tartály.
2019. jún. 7. 19:07
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Az elsőt nem ismerem. A visszabillenős rendszeresen beragad, és folyik a víz (10 éves lakás).
2019. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!