Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen matracot ajánlanátok...

Milyen matracot ajánlanátok 100 ezer forint környékén 160x200-as méretben?

Figyelt kérdés

Tudom, a Legfőbb szabály a "menj el és próbáld ki", de erre nem feltétlenül van lehetőség ezért kérnék segítséget/tapasztalatot.

Alapvetően a puha, közepes matracokat szeretem ami megtámaszt mégis bele lehet süppedni. Eddig Dormeó memóriahabos matracom volt. Azzal nagyon elégedett voltam, de az csak 90cm széles és már indokolt volna a két személyes.

Ami tetszik az szintén Dormeó IMemory S Plusz, mivel van egy puhább és egy keményebb fele is de szerintem nagyon drága volna (176e). Tudom, nem egy évre vesz az ember matracot, de ennyit nem szívesen szánnék rá. Valakinek van tapasztalata ezzel a típussal vagy valami mással ami megfelel a leírásnak?



#matrac #memória hab #160x200 #félkemény matrac
2019. júl. 8. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A szivacsmatrac jó lenne két személyre, mert hangtalan..


..de én az epedás matrac híve vagyok, aminek van téli, és nyári oldala. Az egyik kókuszos, a másik szivacsos, és százezer alatt van. Évekkel ezelőt a budaörsi yisk-bemn vettem.

2019. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Dormeókra esküszöm, igaz, hogy előtte csak nagyon gagyi, olcsó matracaim voltak.

Viszont a Dormeónál van egyedi igényre kereső oldal, nekem az bejött.

Ez az:

[link]

2019. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Csak előtte állítsd be a méretet és az árat!

2019. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!