Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel szokták a színes (többny...

Mivel szokták a színes (többnyire kék vagy zöld) háttérvilágítást megoldani?

Figyelt kérdés
Már sok sok képen láttam, hogy az ágy,vagy szekrény, és más más tárgyak mögött van valami világítás, és ilyen finom Tompa fény ereje van, ami pont jól néz ki sötétben is. Ezt a fényhatások, mivel oldják meg? Sokféle variáció létezik?

2019. júl. 11. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Felragasztható LED csíkkal szokták.
2019. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vesznek egy öntepedós RGB RED-csíkot távirányítóval, aztán azzal. Ha nem is tudja egy mointor színmálységét (16 millió), de azért jól használható. A fényerőt színenként impulzusszéleség-szabályzással állítja, megnéztem, 48 fényerő fokozata van minden színnek (nem tudom miért pont ennyi, miért nem 32 vagy 64), ez 110 ezer árnyalat lenne, de a fokozatok nem linárisak. De azért jól el lehet játszogatni a hat féle saját szín kikeverésével.

Kell még hozzá egy jó kis táp, 12V méterenként kb 10W teljesítménnyel.

2019. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!