Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám?...

Milyen színű legyen a szobám? (15'L)

Figyelt kérdés

Elég kicsi, úgyhogy nem javasolt a sötét szín, én legalábbis így hallottam. Azt hiszem 3x3 méteres a szobám és egy talán 50x50 centis ablakom van. Mivel tetőtéri egy 20-30 centivel lejt a plafon egyik fele.

Már elég régóta a kedvenc színem a zöld, és gondoltam akkor legyen ez az alapszíne a szobának. Esetleg egy kisebb bambusz tapéta csík vagy valami őserdős dolog. Anyukám azt is feldobta ötletként, hogy legyen erőteljes citromsárga és egy-két helyen kaktusz felfestve és talán egy kaktuszos tapéta csík. Mit gondoltok? Jó ötletek vagy van valami jobb, mert teljesen kiégtem.



2018. máj. 14. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Valami olyan szín, ami talál a bugyid színéhez:D
2018. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Én azt gondolom, hogy fogalmam sincs mi tetszene neked, úgyhogy hiába koptatom a billenytűzetet, ha nem teszik amit leírtam. Szerintem a szoba méretétől függetlenül jó lehet egy sötét szín, ami számít az inkább az ablak tájolása.
2018. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem is zöld, de virágos tapéta van az egyik oldalon(az is zöld,mint a fal,kék,ezüst) viszonylag könnyű oda szőnyeget meg ilyeneket venni,viszont én a sima krémszínűt ajánlom mert azt nagyon fel lehet dobni virágokkal,képekkel,de a zöld is nagyon jó választás! 14/l
2018. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Nekem jobban tetszene a Te ötleted, nem az anyukádé.:)

Kicsi a szoba, világoszöld szintén világos bambusszal az jó.

2018. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hm, beírtam a keresőbe, hogy lányok szép szobája, és csupa rózsaszín színűt adott. :)

Tényleg ez tetszik minden lánynak? :)

[link]

2018. máj. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minél egyszerűbb és mobilabb megoldásokban gondolkodj. Gyanítom, úgyis lesz még a szobádban mindenféle szín meg minta még - ágytakaró, párna, szőnyeg, képek... ezeket könnyebb variálni, mit újra kifesteni vagy tapétázni. A minták és a sokféle szín akkor mutatnak jól, ha designos lesz a szobád többi része is, egyébként csak növelik a zűrzavart. Ha még keresed önmagad és valószínűleg évente át fogod rendezni, maradj a fehér "vászonnál" vagy legyen csak az egyik fal a kedvenc színed (mondjuk ne a plafon és ne az, amit egy ruhásszekrény teljesen eltakar).
2018. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!