Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Koliszobát mivel tudnék...

Koliszobát mivel tudnék kicsit otthonosabbá tenni? Jelenleg semmi nincs benne.

Figyelt kérdés

És hol tudok ilyen cuccokat beszerezni? Fogalmam sincs hol nézhetnék körül.

Kérlek írjatok nekem ötleteket.

Visszafogott tipus vagyok, és nő.


2019. júl. 15. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Dobálj szét néhány használt ruhadarabot.
2019. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Faliszőnyeg az ágy mellé, saját virágok, szőnyeg, ágytakaró, plafonról függő bizbaszok...
2019. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én falam tele volt fotókkal (baráti, családi) és vágtam ki kartonból nagy színes papírvirágokat is közéjük, így teljesen vidám volt. Vittem be saját díszpárnát (ami jól jött tanulásnál a fejem alá is), pokrócot, ami ágytakaróként funkcionált. Vittem egy kis ágykilépő szőnyeget, a polcokra dobozokat, nekem tetsző kiegészítőket. Az asztal hátoldalát megcsináltam üzenőfalnak és egy naptár is lógott rajta, vittem a saját lámpámat és néhány növényt is. Nagyjából ennyit bírt el az én sarkom, így viszont színben abszolút harmonizált minden mindennel azon a 3 nm-en és imádtam.
2019. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Falvédő, függöny, díszpárna, szőnyeg, váza, virág, kép.
2019. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vaterán, jófogáson.

Színes ágytakaró, ezt még nem írtam.

2019. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én fűszernövényeket termesztettem az ablakpárkányon.
2019. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De az is jó, ha a barátodat az ágyneműtartóban rejtegeted!


Ja, egyébként vigyél be egy rezsót, süss rajta rántottát, baconön, akkor tök jó szag lesz, olyan otthonos!

2019. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes-segítőkész valaszokat!


Nem tudom hogy akik idiotasagokat irnak, azok laktak e valaha egy kis szombában együtt x emberrel, ugy hogy még ráadásul a cuccaik nagy része sem volt náluk....

2019. júl. 16. 15:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha az idiótaságnál a baconös rántottára, vagy a bent lakó barátra gondolsz, akkor igen... 5 évet laktam kollégiumban. Úgy, hogy a számítógép az ágyam végében volt, és általában oda járt be a fél haveri kör, hogy ránézzen az emailjeire, meg hogy megetesse a tevéjét, ősemberét... Úgy kb. 20 évvel ezelőtt ezeken pörgött a magyar internet. De néha leültek diablózni...


Szóval, ahogy a Bikini slágere mondja "...még az ágyam sem az enyém..."


Ezzel együtt imádtam! Főleg a baconös rántottát, de a gasztronómia csúcsa volt még a kínai tészta (az a száraz kocka előre odacsomagolt fűszerrel), ezt úgy "kőleves" módjára főztük, mert jó volt magában is, de kicsit jobb, ha teszel bele tojást, még jobb tejföllel, annál is jobb kolbásszal, apróra vágott sajttal (reszelő nem volt)... és így tovább!


Vagy amikor vártam hétvégére barátnőmet, kimentem elé a vasútra, szobatársaim meg teleplakátolták a szobámat a Homérosz című újságból vágott fotókkal... HOM-érosz... szerinted? :)


Meg aki nem kapott kollégiumot, de nem tudott albérletet szerezni/fizetni, az bent hesszelt egy hálózsákkal, esetleg egy szivaccsal, csak amikor évente pár alkalommal jöttek ellenőrizni, hogy ki lakik a szobában (meg hogy összeszedjék az épületben működő menzáról beszerzett tányérokat, kanalakat, poharakat) akkor kellett kreatívnak lenni.


Vagy amikor a szomszéd lakrészben a fejedtől 20 cm-re megy a szégyentelen mókázás, alattad 3 emelettel a pincében a buli, a folyosón éppen fújják kifelé a poroltót, és ez egy átlagos hétköznap... Igazából ezek az élmények maradnak meg a kollégiumból, ezért érdemes az egészet csinálni! A tündibündi dekor az egy dolog, de nem attól, hanem az élettől lesz emlékezetes.


Ezért vállalja az ember, hogy éveken keresztül lesz egy 40 centi széles szekrénye, egy ágya (lsd fent), egy polca, meg egy széke... Leírva pocsék, de semmi pénzért el nem cserélném azokat az éveket!

2019. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Huhh, te jó ég :D én ennél egy kicsit alacsonyabb fordulatszámon pörgök :D nekem szüksègem van nyugira is, meg hogy jó érzés legyen úgymond hazajönni. Azt vettem észre (nyári koli), pár napja, hogy tök feszült vagyok, nem értettem mitől, aztán rájöttem, hogy az a bajom, hogy iszonyat kupi van :D elkezdtem rendetrakni, már jobb :D

Holnaptól lesz virág a Lidlben, veszek azt is. Igazából vettem egy parafatáblát is, de nem nagyon tudom hova rakni.... remélem kiokoskodok vmi helyet neki. :D


Színes takaróm már van, azt nagyon szeretem.


Ami nekem nehéz, hogy nagyon ritkán megyek haza, és így mindenem itt van, nem nagyon férek el... ahh szóval sokösszetevős a dolog, hogy most miert nem annyira jó itt....:/ remélem javul ez egy kicsit, mert hát nagyon nem mindegy, hogy hova jön haza az ember.

2019. júl. 16. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!