Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám otthonosabbá...

Hogyan tudnám otthonosabbá tenni a szobám?

Figyelt kérdés
Világos aranysárga, tetőtéri szobám van, elég alacsony a mennyezet. Nemrég költöztem fel, és szeretném kicsit otthonosabbá tenni, de nem jut eszembe semmi értelmes dekoráció, amit olcsón meg lehetne oldani. Nem akarok fényképeket meg posztereket pakolni a falra (elég meredeken dől ugye befelé), és alacsonysága miatt nem is lóghat le róla semmi. Szeretem a lepke-virág és természetmotívumokat,mondana valaki néhány kreatív ötletet? :) 19/L

2016. ápr. 7. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem azt válaszolom amit elsőre vársz, mert mindenkinek más az otthonos, ezért nem tudok ötletet adni, hogy mit aggass ki, mit fess a falra, vagy milyen pokrócot tegyél az ágyra.

Nem az újonnan beszerzett giccsektől lesz egy helyiség otthonos, hanem a személyes dolgoktól.

Akkor otthonos valami, ha be van lakva, és akkor van belakva, ha használva van, és a berendezések, dekorok lehetnek emlékek az eddigi életedből. Ez lehet egy kitámasztható fotó valamelyik szerettedről, egy szalmakalap vagy egy legyező egy korábbi nyaralásból, leszárított virágcsokor, egy gyerekrajz rajzszöggel a falba nyomva, gyerekkori kedvenc plüssmackód az ágy végében, bármi ami személyes.

2016. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lotti1 ***** válasza:

Falmatrica nagyon menő manapság.Rengeteg témakörben,bő választékból tudnál választani.

De saját magad is festhetsz motívumokat pl.:villanykapcsoló köré...

Szép színes ill. mintás dobozok is jók amikbe pakolászhatsz,rendszerezhetsz.Ezeket tudsz magad is gyártani cipős dobozokból,bevonod őket neked tetsző papírral,így harmonikus lesz a szobád.

Mindenképp olyan tárgyakat,dekorációkat,színvilágot válassz amik tetszenek,személyiségedhez illenek.

Sok sikert!

2016. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lotti1 ***** válasza:

Virágüzletekben lehet kapni csipeszes,csíptetős pillangókat.Vannak amik nagyon szépek,azt pl. fel tudnád csíptetni függönyre,tükörre...

Vannak olyan növények amik nem igényelnek szaktudást és szebbé,otthonossá varázsolnak.

2016. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Boszika03 válasza:
Egy kis növénytől minden otthonosabb... Esetleg díszpárnák,pihe-puha takarók. Gyerekkori emlékek,képek! Dekorálj ki egy tükröt képekkel. Vagy valami ilyesmi. De az első válaszolónak igaza volt. A személyes tárgyaktól érzed az otthonod biztonságos helynek,nem pedig a méregdrága bútoroktól és dísztárgyaktól...
2016. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem akartam méregdrága tárgyakat meg bútorokat, de nem szeretném fényképekkel telepakolni a szobámat.

Inkább olyan ötleteket szeretnék, hogy a falammal mit kezdjek mert eléggé csupasz, és sajnos kézügyességem nincs hogy fessek. Néztem falmatricát de nem találtam olyat ami elég nagy lett volna hogy mutatós legyen

2016. ápr. 7. 20:19
 6/6 Boszika03 válasza:
Nézhetsz olyan fény füzéreket-színe gömböket,amit felagathatsz a falra
2016. ápr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!