Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vámosi Milano átlagos szállítá...

Vámosi Milano átlagos szállítási ideje?

Figyelt kérdés

Van-e itt esetleg bárki, aki az idei Glamour-napokon (04.13-14-i hétvége) a Vámosi Milanónál rendelt kanapét és megkapta már, vagy legalább tudja, mikor fogja?

Eltelt több mint három hónap, az ügyfélszolgálatukat telefonon nem lehet elérni, emailben pedig csak arra futja nekik, hogy "legyek türelemmel", már ha egyáltalán válaszolnak. Mivel vásárláskor 8-10 hetet mondtak, és már majd' 14 hete várom a kanapét, türelemből van mára a legkevesebb.



#Bella Itália #Vámosi Milano
2019. júl. 17. 09:23
1 2
 11/15 anonim válasza:
Április 26.
2019. okt. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
köszi az infót
2019. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Na nekem is megerkezett ma, majus 19.-en lett rendelve. Volt ido amikor nem hittem meg fogom kapni, de vegul megis:)
2019. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Remélem én is megkapom :(
2019. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Kezd nekem is kilenni a tököm, sehol nem lehet elérni ezt a bandát, június 6-án rendeltünk, és semmi, csak a hülye előre megírt leveleik.
2019. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!