Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az hogy lehet hogy 2 fős...

Az hogy lehet hogy 2 fős háztartásba havi 7000ft a víz számla?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 07:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az infó, mire használjátok, lakás vagy családi ház, mennyi egy köbméter stb.
2019. szept. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Napi két (reggeli-esti) fürdéssel két embernél ki lehet hozni, ha még folyó vízben is mosogatsz, folyó vízben mosol fogat, esetleg locsolsz is, adott esetben kocsit mosol...

Nekem kéthavonta ennyi a számlám, de csak a hét kevesebb mint a felet töltöm abban a lakásban, tehát ugyanott vagyunk. Ez ennyi, drága a víz.

2019. szept. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Most sokallod vagy kevesled? Nálunk is kb. ennyi egy 2 fős háztartásban.
2019. szept. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%

Nálam egy fős háztartásban 4000-4500 2 hónapra, most talán több lesz, mert reggel-este zuhanyzok, hogy meleg volt. De ez csak a hidegvíz. Ha hozzáveszem a melegvíz (nem tudom pontosan mennyi) de +2000 ft-tal számolva, közelít a tiedhez.


Najó, neked talán egy picit magas, de ahogy írták is, nem tudjuk a körülményeket.

Nekem ez 2 heti 3 mosással, medencés mosogatással, nem folyóvizes fogmosással, WC STOP gomb nyomogatással jön össze.


Nem érzem kiugróan magas értéknek.

2019. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is ennyi 2 főre kéthavonta. Rendszeresen tisztálkodunk, főzünk, mosunk, mosogatunk.
2019. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Csak hidegvízre sok. Ha összesen ennyi, mert vízmelegítő van, akkor reális.
2019. szept. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
55%

Csaj + sarokkád.


Haveromnak a fürdőszoba felújításkor sarokkádja lett, meg odaköltözött a csaja. Na egyből felugrott 9-10-re havonta.

Szerelő átnézte az órát, meg, hogy nincs-e csőtörés, de nem.

A tiszta punci ennyibe kerül.

2019. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

Ez most sok vagy keves?

Es foleg hol?

Mert amennyit fizetek panelban, falun fele annyiert meg a vetemenyt is locsoltam napiszinten es hetente kocsit mostam

2019. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Inkább a köbmétert írd.
2019. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha pl. folyik a WC-tartály, azon akár 1 m3 is el tud menni havonta, ami akár 30 E is lehet a drágább vizű helyeken. (Dolgoztam lakásszövetkezetnél, vízvezeték-szerelőkkel, onnan tudom, gyakran pampogtak a lakók, aztán meglepődtek, hogy a javasolt tartálycsere után egyből vége lett a magas számláknak.)
2019. szept. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!