Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha havonta 85 ezer HUF -ot...

Flatlander kérdése:

Ha havonta 85 ezer HUF -ot tudok félre rakni bármire az kevés vagy csak elég?

Figyelt kérdés

Szerintetek! Van egy Párom egy 7 hónapos lányom és egy francia bulldog kutyám. Most tervezünk lakást venni aminek a havi törlesztője 130 ezer HUF lesz fixen végig.

Ha havi szinten kifizetem a rezsit a számlákat és az ebèdemet, párom a saját kajáját, a lànyom minden dolgát ( pelenka, popsitorlo, bèbi étel stb. ) így marad 85 ezer HUF egy hónapba csak nekem, pàromnak meg kb 40 ezer HUF Szerintetek ez elég?



2019. nov. 25. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2019. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mire elég? Ha úgy érted hogy a lakás 130 ezres törlesztőjére elég-e akkor 85ezer + 40ezer = 125ezer szóval nem elég.


Ha csak úgy "spórolt pénznek" raknád félre akkor ennyi kiadás mellett szerintem nem rossz, pár év alatt már egy egészen értelmes összeg tud összejönni belőle amivel adott esetben akár kezdeni is lehet valamit, vagy vész esetén hozzányúlni.

2019. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint a törlesztő, meg minden benne van és úgy marad ennyi? Mert ha igen, akkor szerintem jó. Párom családjának kb. 0 maradt meg 1 hónapban, mégiss elment a 2 gyerek egyetemre stb stb, meg lehet oldani, évi 1,5 millió megtakarítás szerintem elég jo
2019. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is elég! Itt a gyakorin mindenki havi 300-400 ezret rak félre, kiderült már más kérdésből! 30 évesen már mindenkinek 10 millás megtakarításai vannak!
2019. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy marad annyi pénzem hogy a törlesztőt is kifizettem! Ez marad effektív bármi másra ami jön!

2019. nov. 25. 20:09
 6/9 mindentudó99 ***** válasza:
Az jó szerintem. Ebből tartalékoljatok minél többet.
2019. nov. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Elrontottad a sorrendet. Haz, gyerek es nem gyerek, haz
2019. nov. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mindentudó99 ***** válasza:
Nem mindegy? Gondolom most se a híd alatt laknak.
2019. nov. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az idei fűtésre elég lesz
2022. okt. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!