Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Tulajdonosváltás miatti...

Tulajdonosváltás miatti bejelentést hogyan kell online intézni?

Figyelt kérdés

Vettünk egy lakást, amit a gáz, villany és vízzolgáltató felé be akarnék jelenteni. Online ügyintézés van csak jelenleg, és nagyon elakadtam.

Telefonon beszéltem az ügyfélszolgálattal, hogy mit kell beküldeni, azt mondták, hogy a honlapon mindent megtalálok. Na én egyik honlapon sem találtam semmit sem, ami segítene. (Szegedi Vízmű, NKM) Mivel nincsen ügyfélazonosítóm, így még regisztrálni sem tudok a honalpokon. A letölthető bejelentő lapon pedig kérik ezt az ügyfélazonosítót, amit csak az első számlával küldenek meg.

Mit kell beküldeni nekik? Milyen dokumentumot kell csatolni e-mailben? Hogyan zajlik ez a folyamat online?


Köszönöm a segítségeket!



2020. ápr. 3. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A következő telefonos ügyfélszolgálati időben megkérdezném ezeket.

Vagy írnék e-mail-t.

2020. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Garott ***** válasza:

Mindig meglep valaki, aki egy hivatalos szolgáltatói oldalon nem tall meg valamit. A titok a google olt. Tulajdonosváltás NKM találatra az első helyen volt:


[link]

2020. ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2: És úgy érzed, válaszoltál arra a kérdésre, hogyan intézheti el, ha zárva az ügyfélszolgálat és telefonon elutasították?

Ugyanis a honlap szerint telefonon elintézheti, de a gyakorlatban mégsem.

2020. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!