Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Honnan/kitől kérhetem el a...

Honnan/kitől kérhetem el a mérési pont azonosítót?

Figyelt kérdés
Most vettünk házat, múlt héten költöztünk be az új címünkre. Az előző tulaj vízteres kandallóval fűtötte a házat, mi most gáz cirkót szeretnénk beszereltetni. A tervezőnek ehhez meg kellene adnunk a (gáz) mérési pont azonosítót. Na most, a szolgáltató felé jeleztem a múlt héten e-mailben, hogy mit is szeretnék, de a levelemre azóta sem sikerült válaszolniuk. Aki járt hasonló cipőben kérem írja le, hogy mi a teendőm tovább. Ez az azonosító ugyanaz, mint ami a villanyszámla számlarészletező címén is fel van tüntetve vagy teljesen más? Köszönöm a választ!
2020. máj. 27. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
A számlán rajta van, kb 10 jegyű szám.
2020. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért van gáz csonk esetleg bent van a gáz a házban ?
2020. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs még bent a házban a gáz, most szeretnénk beköttetni. Semmilyen számlával nem rendelkezünk jelenleg, mint írtam egy hete költöztünk be.
2020. máj. 28. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem is lehet ilyen számod. Azt akkor adja a gázművek amikor kiépítik a csonkot.
2020. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a leendő szolgáltatót, biztos segítenek majd.
2020. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket, most már minden tudok.
2020. máj. 29. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Megosztod velünk is?


Hátha segít később valakinek.

2020. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, természetesen.

A földhivataltól ki kell kérnünk a házhoz a térképet, kell a tulajdoni lap, továbbá egy földgáz igénylési és egy tulajdonosi hozzájáruló nyilatkozat (mivel a férjemmel fele-fele tulajdonú a ház)kitöltve. Ha ez megvan, elküldjük e-mailben a szolgáltatónak és utána jöhet a tervező. Gázcsonkunk már van, azzal nem kell bajlódnunk.

2020. máj. 30. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!