Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Miért kell levegőt és vizet...

Miért kell levegőt és vizet fizetni, mikor ez természet adta adomány?

Figyelt kérdés
Ha már kifizetem, akkor a pénzt legalább a fák, patakok, tavak, folyók, tengerek és óceánok gondozására fordítják? 🤔🌳🌳🌲🌊💧💦☁🌧🌍🌏

2020. aug. 16. 12:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Mutasd meg hol fizetsz levegőért.
2020. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%
A vas meg a réz is természet adta adomány. Csináld meg magadnak azt is.
2020. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 fabijoe válasza:
76%

Nem a levegőért vagy a vízért fizetsz, hanem a szolgáltatásért: a vizet tisztítják, és vezetéken a helyedbe hozzák. Ez persze caak egy dolog, mert ha artézi kutat fúrsz, azért is fizetsz a fogyasztás után, mert véges mennyiségű az artézi víz is.

A (tiszta) levegővel ugyanez a helyzet: véges mennyiségű. Nem kell érte fizetned, de ha szennyezed, akkor igen (jármű adó, iparűzési adó stb. formájában), hogy ne pazarold.

2020. aug. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

Én is úgy gondoltam, hogy a kúton az eszközhasználatért és egyéb felmerült költségekért fizetünk.

Aki ezért lepontozott, kedves egészségére. Majd legközelebb szájbarágósan, megcsócsálva fogalmazok.

2020. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, ha felraksz a házad homlokzatára egy árnyékoló ponyvát, akkor te az árnyékot fizeted ki?
2020. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!