Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyit fizettek havonta...

Mennyit fizettek havonta víz-gáz-villanyra?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, főleg olyanok válaszára, akik újépítésű házban laknak, de más is írhat.


Mi egyelőre ketten vagyunk 110nm-es újépítésű házban, ez az első évünk itt, az eddigi fogyasztás alapján átalányban kb. 12 ezer ft a gáz, 8 ezer a villany, 4500 a víz, szóval összesen kb. 25 ezerre számítunk. De azért kíváncsi vagyok, jön-e plusz számla évvégén.



2020. nov. 10. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi nem új építésű házban lakunk de tisztességesen fel van újítva.

100nm és mi is ketten vagyunk.

Szóval amit mi fizetünk az 25 ezer Ft villany és 4ezer Ft víz.

Nálunk minden elektromos.

Nem lenne ennyi a villany számla, de én fel emeltettem az általányt hogy inkább túl fizetésem legyen.

A villannyal rendben lehettek ha nem használtok havi 210 kWh óránál többet /hó, kb ennyit kapsz 8ezer forintért A1 es tarifával. Nézd meg a villanyórát ha 2550 kWh felett van akkor rá fizetsz.

!!!Csak az E.ON os tarifával számoltam így más szolgáltatónál más lehet az összeg!!!

A gáz sokszor okoz meglepetéseket legtöbbször kellemetlent. Pl.: 24ezer volt a gáz számla és elszámolásnál meg rá fizettem 36ezret hozzá kell tennem elavult volt a rendszer.

De ahány ház annyi rezsi valaki szereti ha 25 fok van a lakásba télen(nyílván többet is fizet) valakinek pedig elég a 21fok is.

Van aki az egész házban égeti a villanyt van aki csak ott ahol tartózkodik.

Jó hosszú lett🤦‍♂️

2020. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az éves leolvasás bizonytalsnsága miatt váltottam havi digtálásra, és akkor pont annyit fitetek amennyit fogyasztok, és nincs az éves leolvasás utáni rettegés. Látni is, hogy nagyon nem egyenletes az áramfogyasztás, észrevehető a hosszabb szabi, vagy nyáriszünet, ilyenkor többezer forint plusz szokott lenni.
2020. nov. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A havit sose nézem, mert mindig változik. Gáz 150,melegvíz (gázos) 40, víz 50, villany 100 ezer egy évre.

110m2 családi ház.

2020. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!