Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Elmentitek a számlákat?

Elmentitek a számlákat?

Figyelt kérdés

Az elektronikus számlákat.

Meg a banki igazolást, hogy fizetve van.

Eddig még csak a gáz meg a villany van elektronikus számlán. Ugye e-mailre jön.. De azt is egy idő után nem lehet visszakeresni.

A többit is szeretnénk majd elektronikusan.

Eddig papíralapon a kis szelvényeket hozzátűztem a számlához és eltettem.

Az elektronikusakat is mentsem el, meg a számlakivonatokat is?



2021. febr. 5. 08:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem tértem át az elektronikus számlázásra, mert a lakásunk ki van adva albérletbe, adózom utána, és így látható az elszámolás, mindig kéznél van, akárhány évre visszamenőleg
2021. febr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Miért nem mented el egy külön könyvtárba?
2021. febr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
Semmi elektronikusság, csekk! Az biztos, hogy megvan, nem lehet az, hogy "nincs benne a rendszerben"! A "rendszer" szó a Jolly Joker szó a szolgáltatóknál.
2021. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mentegetek semmit, de minden visszakereshető, ha beírom a szolgáltató nevét a mail keresőjébe.


Ellenben regisztráltam a villany-gáz honlapján és a "számláim" menüpontban ott sorjáznak, a befizetés dátumával együtt.

Egyébként egy éven túl nem is érdemes még a papíralapút sem gyűjtögetni.

2021. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Gyűjtsétek a csekkeket, és áljatok sorba a postán nagypapák !

Mindent elektronikusan fizetek, és minden számla visszanézhető évekre visszamenőleg.

2021. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
El. Főleg mióta egy reggel arra ébredtem, hogy emberke mászott az oszlopra, levágni a villanyomat, mert a cég szerint nem fizettem 3 hónapja.
2021. febr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

#6

Ez a sztori több sebből vérzik.

Mielőtt lekapcsolják a villanyt, több felszólítást is küldenek, végül egy kikapcsolási értesítőt.

Utána meg nem az oszlopon vágják le, hanem az órát zárják le, valami plombával.

Csak ha te az egész levelezésre tojtál és még az órához sem engeded be őket, akkor marad az oszlop.

Gondold át!

2021. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

7.-nek.


Persze, átgondolom.


6. voltam.

2021. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
7-nél a pont! :)
2021. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
#5: Én nem vagyok nagypapa, csak tapasztalt. Jópárszor harcoltam már a szolgáltatókkal. Ha odanyomod az orra alá a befizetett csekket akkor nem tud makogni, hogy nincs befizetve, ő nem látja a gépben.
2021. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!